Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ hsd ] αγώνας 311 προϊόντα.
Συνδετήρας FAKRA HSD Συνδετήρας σήματος 4 πινών LVDS για οχήματα
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
| Περιοχή συχνοτήτων: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
FAKRA HSD Connector Automotive Plug Δεξιά γωνία Κώδικας A 4Pin PCB Mount
| Τύπος στερέωσης: | Πυροσβεστική συσκευή |
|---|---|
| MOQ: | 20PCS |
| Κωδικός: | Α-κώδικας |
FAKRA HSD LVDS 4Pin Σύνδεσμος τοποθέτησης PCB/Πάνελ OEM&ODM Αποδοχή
| Τύπος στερέωσης: | PCB/Panel τοποθετήστε |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | 4pin |
| Σύνθετη αντίσταση: | 100Ω |
FAKRA HSD Connector 100 Ohm Straight Solder D-Code για συστήματα κάμερας στο αυτοκίνητο
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40℃ σε +105℃ |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | 4+2PIN |
| προσανατολισμός: | Ευθύς τύπος |
FAKRA HSD LVDS 4+2Pin H κωδικός δεξιά γωνία συνδετήρα οχήματος GPS σήμα PCB
| Τύπος στερέωσης: | Πυροσβεστική συσκευή |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
| Περιοχή συχνοτήτων: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
Αυτοκινητοβιομηχανία FAKRA HSD LVDS 4+2Pin Connector E-Code Για τοποθέτηση PCB
| Χρώμα: | Πράσινο χρώμα φύλλου |
|---|---|
| Τάση εργασίας: | 60 Β RMS |
| Αριθμός θέσεων: | 4+2PIN |
FAKRA HSD LVDS 4 Pin Connector E-Code Κατευθείας γωνίας τύπου PCB Mount
| Φάσμα συχνότητας: | Συνεχές ρεύμα σε 6 Ghz |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
Συνδέτης LVDS HSD για οχήματα με GVIF σε εξωτερικά δεδομένα βίντεο για σύστημα κάμερας αυτοκινήτου
| Ονομασία προϊόντος: | Καλώδιο HSD LVDS GVIF για αυτοκίνητα |
|---|---|
| Ασφάλεια από παρεμβολές: | Υψηλή |
| Συνδετήρας: | Συνδέτης GVIF |
Οι ομοαξονικοί τύποι σωστής γωνίας συνδετήρων καλωδίων FAKRA HSD LVDS 4Pin για το PCB τοποθετούν
| ΚΟΝΤΟΣ: | Β-κώδικας |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης: | Πυροσβεστική συσκευή |
| Αριθμός θέσεων: | 4Pin |
FAKRA HSD LVDS 4 PIN Connector B Κώδικας Κατευθείας γωνίας Τύπος Για τοποθέτηση PCB
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
|---|---|
| Λειτουργούσα θερμοκρασία: | -40℃ σε +105℃ |
| Αριθμός θέσεων: | 4pin |

