Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ hsd ] αγώνας 316 προϊόντα.
FAKRA HSD LVDS PCB Mount RF Connector για τηλεματική GPS ή πλοήγηση
| Τύπος στερέωσης: | PCB/Panel τοποθετήστε |
|---|---|
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |
| Κύκλοι ζευγαρώματος: | ≥ 25 |
FAKRA HSD PCB Mount Connector για τη μετάδοση σήματος GSM οχήματος
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | καρφίτσα 4+2 |
| Κύκλοι ζευγαρώσεως: | ≥ 25 |
ΦΑΚΡΑ HSD LVDS 4Pin PCB Mount 4 Συναντήρας Πινών Επικοινωνίας Για Ραδιοφώνημα Αυτοκινήτου
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης: | PCB/Panel τοποθετήστε |
| Αριθμός θέσεων: | 4 καρφίτσα |
Κωδικός σύνδεσης FAKRA HSD E Plug 90 βαθμών PCB Mount Coaxial Connector
| Κώδικας: | Ε-κώδικας |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | 4+2PIN |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία: | -40℃ σε +105℃ |
ΦΑΚΡΑ HSD LVDS 4+2Pin Τύπος δεξιάς γωνίας για τοποθέτηση σε πλακέτα κυκλωμάτων
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | 4+2Pin |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
Αυτοκινητοβιομηχανία FAKRA HSD LVDS Connector 4+2Pin PCB Mount Για κάμερα LVDS
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | καρφίτσα 4+2 |
| Τύπος στερέωσης: | PCB/Panel τοποθετήστε |
Τα PCB συνδετήρων τύπων FAKRA HSD σωστής γωνίας τοποθετούν το συνδετήρα καρφιτσών 4+2 επαφών
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
|---|---|
| Αντίσταση: | 100Ω |
| ΚΟΝΤΟΣ: | Ε-κώδικας |
FAKRA HSD Connector Για LVDS 4+2pin HSD Code D Plug PCB Mount Connector
| Περιοχή συχνοτήτων: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
|---|---|
| ΚΟΝΤΟΣ: | Δ-κώδικας |
| Χρώμα: | Καθαρό Violet/4004Color |
4+2Pin FAKRA HSD Connector Κωδικός D Plug 90 βαθμών PCB Mount Coaxial Connector
| Αριθμός θέσεων: | 4+2PIN |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40℃ σε +105℃ |
| Φάσμα συχνότητας: | Συνεχές ρεύμα σε 6 Ghz |
ΦΑΚΡΑ HSD LVDS καλώδιο 4-Core καλώδιο για BMW μεταφοράς οχημάτων
| Ονομασία του προϊόντος: | Καλώδιο FAKRA HSD |
|---|---|
| Εκτίμηση θερμοκρασίας: | -40°C σε +125°C |
| Μήκος καλωδίων: | Προσαρμόσιμη |

