Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ hsd ] αγώνας 311 προϊόντα.
Τα PCB συνδετήρων FAKRA HSD τοποθετούν το πράσινο χρώμα κώδικα του Jack Ε για το ραδιόφωνο
| Τύπος: | Ομοαξονικός συνδετήρας RF |
|---|---|
| κώδικας: | Ε-κώδικας |
| Χρώμα: | Φύλλο πράσινο |
Υψηλής ταχύτητας μεταφορά δεδομένων με καλώδιο HSD LVDS Z-Code για αυτοκινητοβιομηχανικές υπηρεσίες πληροφορικής και ψυχαγωγίας
| Item: | Automotive Cable Assembly |
|---|---|
| Frequency: | High |
| Application: | Automotive |
Δικτυακό δίκτυο HSD LVDS με σύνδεσμο 4-pin κώδικα H για εφαρμογές αυτοκινήτων
| Αντίσταση: | 100Ω |
|---|---|
| Κωδικός: | Κώδικας H |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40℃ ~ +105℃ |
Δικτυακό καλώδιο HSD LVDS 4pin C έως K Κώδικας για καλώδιο βίντεο κάμερας αυτοκινήτου
| Connector1: | Κώδικας C, μπλε. |
|---|---|
| Συνδετήρας: | Κώδικας Κ, Κούρι. |
| lmpedance: | 100Ω |
BMW HSD Cable Fakra HSD Cable Ακουστικά και βίντεο καλώδια Ναυσιπλοΐα αυτοκινήτων
| Τύπος συνδέσμου: | HSD (δεδομένα υψηλής ταχύτητας) |
|---|---|
| Συνδετήρας: | Φάκρα ΕΣΔ πρίζα |
| Αντίσταση: | 100Ω |
Σύνδεσμος USB υψηλής συχνότητας FAKRA HSD DC έως 6 GHz για σταθερή μετάδοση δεδομένων
| Κύκλοι ζευγαρώσεως: | ≥ 25 |
|---|---|
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |
| Τύπος στερέωσης: | PCB/Panel τοποθετήστε |
FAKRA HSD Connector Right Angle Type PCB Mount RF Connector για ραδιοφώνημα αυτοκινήτου
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
|---|---|
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |
| Τύπος στερέωσης: | PCB/Panel τοποθετήστε |
FAKRA HSD LVDS 4Pin PCB Mount RF Connector για τη μετάδοση σήματος GSM οχήματος
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | 4 καρφίτσα |
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
FAKRA HSD Connector Right Angle Type PCB Mount 4+2Pin Z Code Connector (Συνδετήρας HSD FAKRA)
| Κύκλοι ζευγαρώσεως: | ≥ 25 |
|---|---|
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
Διάταξη θερμοκρασίας συχνότητας για συστήματα HSD LVDS Διάταξη προσαρμοσμένη 100Ω Αντίσταση
| Αντίσταση καλωδίου: | 100Ω |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Διάταξη 1 |
| Περιοχή θερμοκρασίας: | -40°C έως +105°C |

