Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ hsd ] αγώνας 311 προϊόντα.
FAKRA HSD LVDS 4Pin PCB Mount RF Connector για τη μετάδοση σήματος GSM οχήματος
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | 4 καρφίτσα |
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
Κώδικας HSD A Σημείο 90 μοίρες 4+2Pin PCB Mount Right Angle Coaxial Connector
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | καρφίτσα 4+2 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
BMW HSD Δορυφόρο/Αυτοκινητοκίνητο Wire HSD GPS Αντένα Επέκταση
| Τύπος συνδέσμου: | HSD (δεδομένα υψηλής ταχύτητας) |
|---|---|
| Άρθρο: | Αυτόματη μεγάλη μετάδοση οχημάτων |
| Διάρκεια: | Αίτημα του πελάτη |
Καλώδιο BMW HSD LVDS για οχήματα για οπίσθια θέαση
| Τύπος συνδέσμου: | HSD (δεδομένα υψηλής ταχύτητας) |
|---|---|
| Κλειδιά προϊόντος: | Διάταξη 1 |
| προσανατολισμός: | Καθαρός τύπος |
ΦΑΚΡΑ HSD Connector PCB Mount 4pin Rignt Angle Type Για ραδιόφωνο αυτοκινήτου
| προσανατολισμός: | Τύπος γωνίας άσκησης |
|---|---|
| Κώδικας: | Δ-κώδικας |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40℃ σε +105℃ |
Καλώδιο BMW HSD LVDS για τη μετάδοση αυτοκινήτου
| Κλειδιά προϊόντος: | Διάταξη 1 |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου: | HSD (δεδομένα υψηλής ταχύτητας) |
| Άρθρο: | Αυτόματη μεγάλη μετάδοση οχημάτων |
FAKRA HSD LVDS 4Pin συνδετήρας για αυτοκίνητο ραδιοελεγχόμενη θέρμανση στάθμευσης
| Χρώμα: | Καθαρό Violet/4004Color |
|---|---|
| Αντίσταση: | 100Ω |
| Τύπος στερέωσης: | Πυροσβεστική συσκευή |
FAKRA HSD LVDS Connector 4+2Pin PCB Mount RF Connector για αυτόματο GPS
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |
|---|---|
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
| Αριθμός θέσεων: | καρφίτσα 4+2 |
Αυτοκινητοβιομηχανία FAKRA HSD LVDS 4Pin High-speed Data Connector για αυτοκίνητο
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
| Κύκλοι ζευγαρώσεως: | ≥ 25 |
Αυτοκινητοβιομηχανία FAKRA HSD LVDS 4 Pin PCB Mount Right Angle Type Connector
| Αριθμός θέσεων: | 4 καρφίτσα |
|---|---|
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |

