Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ hsd ] αγώνας 316 προϊόντα.
FAKRA HSD Connector Right Angle PCB Mount για εφαρμογές αυτοκινήτων
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
|---|---|
| Περιοχή συχνοτήτων: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
| Δραστηριακή τάση: | 60 Β RMS |
Σύνδεσμος FAKRA HSD Κώδικας Β Σύνδεσμος κοαξιώδους τύπου ευθείας για τοποθέτηση PCB
| Αριθμός θέσεων: | 4+2PIN |
|---|---|
| Κώδικας: | Β-κώδικας |
| Σύνθετη αντίσταση: | 100Ω |
Συνδέτης FAKRA HSD 100Ω PCB Mount 4+2 Συνδέτης Πινών Επικοινωνίας για Ραδιοφώνημα Αυτοκινήτου
| Σύνθετη αντίσταση: | 100Ω |
|---|---|
| Λειτουργούσα θερμοκρασία: | -40℃ σε +105℃ |
| Χρώμα: | πράσινο χρώμα |
FAKRA HSD LVDS PCB 4 Pin Connector Code D Σημείο δεξιάς γωνίας για κάμερα αυτοκινήτου
| Σύνθετη αντίσταση: | 100Ω |
|---|---|
| Χρώμα: | Καθαρό Violet/4004Color |
| Φάσμα συχνότητας: | Συνεχές ρεύμα σε 6 Ghz |
FAKRA HSD LVDS 4Pin 90 μοίρες PCB Mount Right Angle Coaxial Connector
| τάση λειτουργίας: | 60 Β RMS |
|---|---|
| Περιοχή συχνοτήτων: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
| ΚΟΝΤΟΣ: | Χ-κώδικας |
Συνδετήρες FAKRA HSD για οχήματα δεξιάς γωνίας Συνδετήρες LVDS για τύπους τοποθέτησης PCB
| Τύπος στερέωσης: | Τα PCB τοποθετούν |
|---|---|
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
ΦΑΚΡΑ HSD Connector Right Angle Type για συνδέσεις κεραίας αυτοκινήτου
| Τύπος στερέωσης: | PCB/Panel τοποθετήστε |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
| Αριθμός θέσεων: | 4 καρφίτσα |
FAKRA HSD LVDS Connector D-Code Καθαρός τύπος για τοποθέτηση PCB/Panel
| Χρώμα: | Χρώμα κλαρέ Violet/4004 |
|---|---|
| Λειτουργούσα θερμοκρασία: | -40℃ σε +105℃ |
| προσανατολισμός: | Ευθύς τύπος |
FAKRA HSD Connector PCB Mount 4+2 Συναντήρας Πινών Επικοινωνίας για Ραδιοφώνημα Αυτοκινήτου
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
|---|---|
| Χρώμα: | Καθαρό Violet/4004Color |
| προσανατολισμός: | Τύπος γωνίας άσκησης |
ΦΑΚΡΑ HSD LVDS 4+2Pin Σκληρή γωνία τύπου πίνακα Mount Through Hole D Code Plug
| Χρώμα: | Καθαρό Violet/4004Color |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | 4+2PIN |
| Σύνθετη αντίσταση: | 100Ω |

