Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ hsd ] αγώνας 311 προϊόντα.
FAKRA HSD LVDS 4Pin H Code Συνδέτης PCB για ραδιόφωνο αυτοκινήτου
| Τύπος στερέωσης: | Τα PCB τοποθετούν |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40℃ σε +105℃ |
| Χρώμα: | Χέδερ Violet/4003 Χρώμα |
FAKRA HSD LVDS 4Pin Connector -40°C έως +105°C OEM ODM Αποδεκτό
| Τάση εργασίας: | 60 Β RMS |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | 4pin |
| Τύπος στερέωσης: | Τα PCB τοποθετούν |
FAKRA HSD Connector 4-Cole PCB Mount Straight Automotive Signal Connector (Συνδετήρας σήματος αυτοκινήτου με επένδυση σε PCB)
| προσανατολισμός: | Ευθύς τύπος |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης: | Τα PCB τοποθετούν |
| Χρώμα: | Άσπρο χρώμα |
FAKRA HSD Connector 4 πιν 90 βαθμών PCB Mount Right Angle Coaxial Connector
| Σύνθετη αντίσταση: | 100Ω |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | 4pin |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
FAKRA HSD Automotive Connector 4+2 6Pin Vehicle LVDS Για τύπους τοποθέτησης PCB
| Αριθμός θέσεων: | 4+2PIN |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
FAKRA HSD Connector 90 μοίρες Συμπλέκτες και συνδέσεις για τοποθέτηση PCB
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
|---|---|
| Αντίσταση: | 100Ω |
| Τύπος στερέωσης: | Τα PCB τοποθετούν |
Τα πράσινα PCB τύπων σωστής γωνίας χρώματος συνδετήρων κώδικας-ε FAKRA HSD τοποθετούν
| ΚΟΝΤΟΣ: | Ε-κώδικας |
|---|---|
| Αντίσταση: | 100Ω |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
FAKRA HSD LVDS 4Pin Coaxial Connector OEM&ODM Αποδέχεται για αυτοκινητοβιομηχανία
| Σύνθετη αντίσταση: | 100Ω |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης: | PCB/Panel τοποθετήστε |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40℃ σε +105℃ |
Πίνακας PCB/Παράρτημα FAKRA HSD LVDS D Κώδικας Claret Violet/4004 Χρώμα 4+2Pin Για BMW
| προσανατολισμός: | Ευθύς τύπος |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40℃ σε +105℃ |
| Φάσμα συχνότητας: | Συνεχές ρεύμα σε 6 Ghz |
Οχηματικό FAKRA HSD LVDS 4Pin E-Code συνδετήρας δεξιάς γωνίας
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40℃ σε +105℃ |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | 4pin |
| Τάση εργασίας: | 60 Β RMS |

