Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ hsd ] αγώνας 311 προϊόντα.
HSD (κωδικός Z) σε καλώδιο USB Mini B για μεταφορά δεδομένων αυτοκινήτου υψηλής ταχύτητας
| Item: | Automotive Cable Assembly |
|---|---|
| Impedance: | 100 Ohm |
| HSD Connector: | Code Z, Straight, WaterBlue Color |
Αδιάβροχο καλώδιο HSD για σύνδεση USB, IEEE 1394 και Ethernet
| Product Name: | HSD Cable |
|---|---|
| Temperature Rating: | -40°C To +125°C |
| Frequency Range: | DC To 6GHz |
Υδατοασφαλές καλώδιο HSD για ψηφιακή μετάδοση βίντεο υψηλής ταχύτητας
| Product Name: | HSD Cable |
|---|---|
| Connector Pin: | 4Pin |
| Impedance: | 100 Ohm |
FAKRA HSD ομοαξονικός PCB/Panel συνδετήρων άσπρος συνδετήρας χρώματος 4+2Pin
| Τύπος στερέωσης: | Πυροσβεστική συσκευή |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
| Αντίσταση: | 100Ω |
FAKRA HSD LVDS 4 PIN Τύπος δεξιάς γωνίας OEM&ODM Δέχεται υπηρεσίες κωδικού Β
| Αριθμός θέσεων: | 4pin |
|---|---|
| Λειτουργούσα θερμοκρασία: | -40℃ σε +105℃ |
| Χρώμα: | Άσπρο χρώμα |
Δικαίος γωνία τύπου αυτοκινητοβιομηχανίας FAKRA HSD Connector 4+2Pin H Code PCB Mount
| Κώδικας: | Χ-κώδικας |
|---|---|
| Φάσμα συχνότητας: | Συνεχές ρεύμα σε 6 Ghz |
| προσανατολισμός: | Τύπος γωνίας άσκησης |
Αυτοκινητοβιομηχανία FAKRA HSD Connector H Code GPS σήμα για τοποθέτηση PCB
| Τάση εργασίας: | 60 Β RMS |
|---|---|
| Σύνθετη αντίσταση: | 100Ω |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40℃ σε +105℃ |
FAKRA HSD LVDS 4 PIN Καθαρός συνδετήρας αυτοκινήτου τύπου Z-Code
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης: | Πυροσβεστική συσκευή |
| Περιοχή συχνοτήτων: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
FAKRA HSD Connector 4+2PIN 90 βαθμών Plugs και Connector PCB Mount
| Αριθμός θέσεων: | 4+2PIN |
|---|---|
| Κώδικας: | Δ-κώδικας |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40℃ σε +105℃ |
FAKRA HSD Connector 4-Cole PCB Mount Straight Connector για κάμερα LVDS
| Χρώμα: | Άσπρο χρώμα |
|---|---|
| Κώδικας: | Β-κώδικας |
| Τύπος στερέωσης: | Τα PCB τοποθετούν |

