Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ hsd ] αγώνας 311 προϊόντα.
HSD (κωδικός Z) σε καλώδιο USB Mini B για ψηφιακή ηλεκτρονική πληροφορική και ψυχαγωγία
| Item: | Automotive Cable Assembly |
|---|---|
| HSD Connector: | Code Z, Straight, WaterBlue Color |
| Length: | Customized Length |
HSD (κωδικός Z) σε καλώδιο USB Mini B για συνδεσιμότητα Ethernet αυτοκινήτου
| Item: | Automotive Cable Assembly |
|---|---|
| HSD Connector: | Code Z, Straight, WaterBlue Color |
| Impedance: | 100 Ohm |
HSD (κωδικός Z) σε καλώδιο USB Mini B για ενσωματωμένη πληροφορική
| Item: | Automotive Cable Assembly |
|---|---|
| HSD Connector: | Code Z, Straight, WaterBlue Color |
| Frequency: | High |
Υδροστεγές καλώδιο HSD για μεταφορά δεδομένων αυτοκινήτου υψηλής ταχύτητας
| Product Name: | HSD Cable |
|---|---|
| Temperature Rating: | -40°C To +125°C |
| Cable Type: | Coaxial |
Αδιάβροχο καλώδιο HSD για προηγμένα συστήματα υποβοήθησης του οδηγού (ADAS)
| Product Name: | HSD Cable |
|---|---|
| Cable Type: | Coaxial |
| Frequency Range: | DC To 6GHz |
Υδροστεγές καλώδιο HSD για εφαρμογές κάμερες και αισθητήρων LVDS
| Product Name: | HSD Cable |
|---|---|
| Frequency Range: | DC To 6GHz |
| Temperature Rating: | -40°C To +125°C |
FAKRA HSD LVDS 4+2Pin 90 μοίρες PCB Mount Right Angle Coaxial Connector
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
|---|---|
| Τάση εργασίας: | 60 Β RMS |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40℃ σε +105℃ |
Σύνδεσμος 2X4Pin Blue C Code HSD για προηγμένα συστήματα υποβοήθησης οδηγού
| Διαμόρφωση: | 2X4Pin |
|---|---|
| Χρώμα: | Μπλε |
| Εφαρμογή: | Μεταφορά δεδομένων υψηλής ταχύτητας |
2X4Pin Μπλε Χρώμα C Κωδικός HSD Συνδετήρας για Αυτοκινητοβιομηχανικές εφαρμογές
| Διαμόρφωση καρφιτσών: | 2X4Pin για αξιόπιστες συνδέσεις |
|---|---|
| Βασικό χαρακτηριστικό 4: | Αντίσταση 100 Ωμ |
| Συνδετήρας: | Κώδικας Γ, ευθύ, μπλε χρώμα |
Καλώδιο HSD LVDS 4+2 Pin H έως Z Κωδικός για εφαρμογές στον τομέα της αυτοκινητοβιομηχανίας
| Type1 συνδετήρων: | Χ-κώδικας, βιολέτα της Heather |
|---|---|
| Συνδετήρας Type2: | Κωδικός Ζ, Νερόμπλεου. |
| Πινάκια: | 4+2Pin |

