Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ hsd ] αγώνας 311 προϊόντα.
Z Code To FAKRA USB Cable 4 Pins Brass Contact Multipurpose High Speed
| Σύνθετη αντίσταση: | 100Ω |
|---|---|
| Επαφή: | Ορείχαλκος |
| Τάση εργασίας: | 335V r.m.s στη θάλασσα - επίπεδο |
Ο συνδετήρας κεραιών GSM FAKRA αυτοκινήτων, ομοαξονικό PCB RF τοποθετεί τον κώδικα Δ FAKRA
| Τύπος: | Ομοαξονικός συνδετήρας RF |
|---|---|
| κώδικας: | Δ-κώδικας |
| Χρώμα: | Βιολέτα κλαρέ |
Χ πρακτικός για πολλές χρήσεις κώδικα συνδετήρων Χ κώδικα RF FAKRA αρσενικός
| Τύπος: | Ομοαξονικός συνδετήρας RF |
|---|---|
| Τύπος συνδετήρων: | PCB/Panel τοποθετήστε |
| κώδικας: | Χ-κώδικας, βιολέτα της Heather |
Ο αυτοκίνητος ευθύς συνδετήρας FAKRA Ζ, PCB τοποθετεί τον κώδικα Ζ FAKRA
| Τύπος: | Ομοαξονικός συνδετήρας RF |
|---|---|
| Τύπος συνδετήρων: | PCB/Panel τοποθετήστε |
| κώδικας: | Ζ-κώδικας, χρώμα WaterBlue |
Αυτοκίνητοι συνδετήρες LVDS IP67 FAKRA, συσκευή επίδειξης FAKRA αδιάβροχη
| Σύνθετη αντίσταση: | 100Ω |
|---|---|
| Συχνότητα: | Συνεχές ρεύμα σε 2 Ghz |
| Αντίσταση μόνωσης: | ≥1000 MΩ |
Τα στοιχεία 4 υψηλής ταχύτητας αρσενικός κώδικας ασφαλείας βουλώματα ενός 90 βαθμού τοποθετούν το συνδετήρα σωστής γωνίας
| Προσανατολισμός: | Σωστή γωνία |
|---|---|
| Στερεώνοντας τύπος: | Ώθηση επάνω |
| Τύπος συνδετήρων: | Τα PCB τοποθετούν |
Αυτοκίνητο λουρί καλωδίωσης 100 ωμ HSL, 4 καλώδιο κώδικα USB LVDS ασφαλείας Χ
| Συχνότητα: | DC~6GHz |
|---|---|
| Σύνθετη αντίσταση: | 100 ωμ |
| Σειρά θερμοκρασίας: | -40° ~ +125°C |
Συνδέτης PCB FAKRA Συνδέτης PCB ευθείας για αυτοκίνητο GPS ραδιόφωνο
| Κατηγορία προϊόντων: | Συνδετήρας PCB FAKRA |
|---|---|
| Αντίσταση: | 100Ω |
| Αριθμός λιμένων: | Ενιαίο λιμάνι |
Οχήματα LVDS GVIF In Out Video Data Wire Harness για σύστημα κάμερας
| Επιλογές κοακσιαλικού καλωδίου: | Ευρύ φάσμα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | Δεχτείτε την εργασία καλωδίων συνήθειας |
| Ακτινοβολικός θόρυβος: | Χαμηλά |
Για πολλές χρήσεις συνδετήρας αρσενικό Ζ PCB FAKRA για τη αυτοκινητοβιομηχανία
| Σύνθετη αντίσταση: | 100Ω |
|---|---|
| Συχνότητα: | Συνεχές ρεύμα σε 6 Ghz |
| Αντίσταση μόνωσης: | ≥1000 MΩ |

