Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ hsd ] αγώνας 311 προϊόντα.
Συνδετήρας FAKRA HSD Λευκό χρώμα συνδετήρας PCB/Panel Mount
| Χρώμα: | Άσπρο χρώμα |
|---|---|
| Κώδικας: | Β-κώδικας |
| Τάση εργασίας: | 60 Β RMS |
FAKRA HSD Connector 2x4Pin C-Code Twin PCB Board Connector Μπλε σύνδεσμος αυτοκινήτου
| Τύπος στερέωσης: | PCB/Panel τοποθετήστε |
|---|---|
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
| Αριθμός θέσεων: | 2x4 Πιν |
Σύνδεσμος κωδικού HSD Z για οχήματα με καλώδιο εισόδου/εξόδου GVIF
| Κατηγορία προϊόντων: | Καλώδιο GVIF HSD LVDS |
|---|---|
| Αξιόπιστη: | Αξιόπιστος και ανθεκτικός |
| Συνδετήρας HSD: | Α, Β, Γ, Δ, Ε, Φ, Γ, Η, Ι, Κ, Λ, Μ, Ο, Ζ |
Διάταξη 4 - Κωδικός από C έως F για καλώδια HSD LVDS
| Κατηγορία προϊόντων: | Διάταξη 1 |
|---|---|
| Αντίσταση: | 100Ω |
| Connector1: | Κώδικας C, μπλε. |
Διάταξη HSD με ευθεία συνδέσμους κωδικού E έως Z 4Pin για συστήματα αυτοκινήτων
| Κατηγορία προϊόντων: | Διάταξη 1 |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40℃ ~ +105℃ |
| Σύνδεσμος 1: | Κώδικας Ε, πράσινο. |
Καλώδιο HSD LVDS για οχήματα - Κώδικας Z Υδροχρώμο για συστήματα εσωτερικού οχήματος
| Product Category: | HSD LVDS Cable |
|---|---|
| Code: | Z Code |
| Cable Length: | Customizable |
Οπτικοακουστικό HSD LVDS 4 Pin Right Angle Plug και Jack PCB Connector
| Ονομασία του προϊόντος: | Συνδετήρας PCB HSD |
|---|---|
| Συνδετήρας: | Κώδικας Ε, πράσινο χρώμα. |
| Τύπος στερέωσης: | Πυροσβεστική συσκευή |
FAKRA HSD LVDS Cable 4 pin PCB Plug Jack Connectors για οθόνες οχημάτων
| Κατηγορία προϊόντων: | Συνδετήρας HSD |
|---|---|
| Συνδετήρας: | Κώδικας Β, Λευκό χρώμα. |
| lmpedance: | 100Ω |
FAKRA HSD LVDS PCB Connector 4+2PIN Λευκό χρώμα για GPS πλοήγηση ADAS
| Κατηγορία προϊόντων: | Συνδετήρας PCB HSD |
|---|---|
| Αντίσταση: | 100Ω |
| Συνδετήρας: | Κώδικας Β, Λευκό χρώμα. |
Δικτυακό δίκτυο HSD (κωδικός Z) με καλώδιο USB Mini B για συστήματα επικοινωνίας οχημάτων
| Frequency: | High |
|---|---|
| Impedance: | 100 Ohm |
| Length: | Customized Length |

