Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ hsd ] αγώνας 311 προϊόντα.
FAKRA HSD Connector OEM ODM Accept E-code Συνδετήρας κοακσιακού καλωδίου
| Αριθμός θέσεων: | 4pin |
|---|---|
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
| Σύνθετη αντίσταση: | 100Ω |
FAKRA HSD Connector 4Pin E Code Πράσινο χρώμα 90 μοίρες
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
|---|---|
| Σύνθετη αντίσταση: | 100Ω |
| Κώδικας: | Ε-κώδικας |
FAKRA HSD LVDS 4 PIN Connector Z-Code Καθαρός τύπος PCB Mount
| Τύπος στερέωσης: | Τα PCB τοποθετούν |
|---|---|
| Χρώμα: | Χρώμα WaterBlue |
| Αριθμός θέσεων: | 4pin |
FAKRA HSD Connector Coaxial Right Angle Τύπος PCB Mount Για BMW
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | 4+2Pin |
| Περιοχή συχνοτήτων: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
FAKRA HSD LVDS 4Pin B-Code λευκό χρώμα δεξιά γωνία PCB Mount Connector
| Κώδικας: | Β-κώδικας |
|---|---|
| προσανατολισμός: | Ευθύς τύπος |
| Τύπος στερέωσης: | Τα PCB τοποθετούν |
FAKRA HSD LVDS 4 Pin Connector E-Code Τύπος δεξιάς γωνίας Για τοποθέτηση PCB
| Κώδικας: | Ε-κώδικας |
|---|---|
| Τάση εργασίας: | 60 Β RMS |
| Χρώμα: | Πράσινο χρώμα φύλλου |
FAKRA HSD Connector Right Angle Type PCB Mount Για αυτοκίνητα
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
|---|---|
| Δραστηριακή τάση: | 60 Β RMS |
| Περιοχή συχνοτήτων: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
Καλώδιο HSD LVDS προς GVIF αυτοκινήτων για κάμερα βίντεο εισόδου και εξόδου δεδομένων βίντεο
| Διασύνδεση: | Ευρύ φάσμα |
|---|---|
| Προσαρμογή: | Παραγγελίες OEM και ODM αποδεκτές |
| Μηχανισμός συζεύξεων: | Ώθηση- |
Καλώδιο εισόδου/εξόδου βίντεο GVIF για οχήματα
| Εφαρμογή: | Αυτοκινητοβιομηχανία |
|---|---|
| Συχνότητα: | Υψηλή |
| Φύλο: | Αρσενικό θηλυκό |
2X4Pin Blue C Code HSD PCB Connector για επικοινωνία στο όχημα
| Τύπος: | Συνδέτης 2X4Pin HSD |
|---|---|
| Κωδικός: | Γ-κώδικας, μπλε χρώμα |
| Διαμόρφωση καρφιτσών: | 2X4Pin για αξιόπιστες συνδέσεις |

