Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ hsd ] αγώνας 316 προϊόντα.
FAKRA PCB Connector 2291392-3 Pcba Components Automotive Wire Harness Connector Κώδικας D
| Αντίσταση: | 50Ω |
|---|---|
| Συχνότητα: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
| Αντίσταση μόνωσης: | ≥1000 MΩ |
FAKRA PCB Connector 2291392-3 Pcba Components Automotive Wire Harness Connector Κώδικας D
| Αντίσταση: | 50Ω |
|---|---|
| Συχνότητα: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
| Αντίσταση μόνωσης: | ≥1000 MΩ |
Συνδέτης PCB FAKRA Συνδέτης PCB ευθείας για αυτοκίνητο GPS ραδιόφωνο
| Κατηγορία προϊόντων: | Συνδετήρας PCB FAKRA |
|---|---|
| Αντίσταση: | 100Ω |
| Αριθμός λιμένων: | Ενιαίο λιμάνι |
Οχήματα LVDS GVIF In Out Video Data Wire Harness για σύστημα κάμερας
| Επιλογές κοακσιαλικού καλωδίου: | Ευρύ φάσμα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | Δεχτείτε την εργασία καλωδίων συνήθειας |
| Ακτινοβολικός θόρυβος: | Χαμηλά |
Για πολλές χρήσεις συνδετήρας αρσενικό Ζ PCB FAKRA για τη αυτοκινητοβιομηχανία
| Σύνθετη αντίσταση: | 100Ω |
|---|---|
| Συχνότητα: | Συνεχές ρεύμα σε 6 Ghz |
| Αντίσταση μόνωσης: | ≥1000 MΩ |
Αδιάβροχος ελαφρύς ανθεκτικός συνδετήρων Ζ Jack καλωδίων αυτοκινήτων FAKRA
| Σύνθετη αντίσταση: | 100Ω |
|---|---|
| Συχνότητα: | Συνεχές ρεύμα σε 2 Ghz |
| Αντίσταση μόνωσης: | ≥1000 MΩ |
Μίνι FAKRA HFM συνδετήρες τετραγώνων ανθεκτικοί για το αυτοκίνητο 360 σύστημα καμερών
| Σύνθετη αντίσταση: | 50Ω |
|---|---|
| Συχνότητα: | Συνεχές ρεύμα σε 9 Ghz |
| Αντίσταση μόνωσης: | ≥1000 MΩ |
Διπλός σταύλος καλωδίων επέκτασης κώδικα FAKRA βουλωμάτων Ζ με το συνδετήρα Waterblue
| Εφαρμογή: | Τηλεπληροφορική, πολυμέσα, infotainment, ΠΣΤ, ναυσιπλοΐα |
|---|---|
| Καρφίτσες: | 2Ρ |
| Ύφος σώματος συνδετήρων: | Κατ' ευθείαν |
Τα PCB FAKRA Γ τοποθετούν τον ομοαξονικό συνδετήρων ευθύ cOem λιμένων τύπων ενιαίο/το ODM
| Τύπος συνδέσμου: | Συνδετήρας PCB FAKRA |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C ~ +105°C |
| Αντίσταση: | 50Ω |
FAKRA ο ομοαξονικός PCB κώδικας τύπων Ε συνδετήρων ευθύς για το PCB τοποθετεί
| Τύπος συνδέσμου: | Συνδετήρας PCB FAKRA |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης: | Πυροσβεστική συσκευή |
| Αριθμός λιμένων: | Ενιαίο λιμάνι |

