Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ hsd ] αγώνας 316 προϊόντα.
Αυτοκινητοβιομηχανία FAKRA HSD LVDS 4 Pin PCB Mount Right Angle Type Connector
| Αριθμός θέσεων: | 4 καρφίτσα |
|---|---|
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
Συγκρότηση καλωδίων HSD που ενισχύουν την ψυχαγωγία στο αυτοκίνητο με καλώδια HSD σε GVIF
| Άρθρο: | Αυτοκίνητη συνέλευση καλωδίων |
|---|---|
| Περιοχή θερμοκρασίας: | -40°C έως +105°C |
| Συνδετήρας HSD: | Κωδικός H, ευθεία, μωβ χρώμα |
FAKRA HSD LVDS 4 Pin D Code PCB Mount Right Angle Type Connector (Συνδέτης τύπου δεξιάς γωνίας)
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |
|---|---|
| Κύκλοι ζευγαρώσεως: | ≥ 25 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
FAKRA HSD συνδετήρας 4+2Pin Z κωδικός ευθείας μορφής συνδετήρας PCB Mount
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
|---|---|
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |
| προσανατολισμός: | Ευθύς τύπος |
FAKRA HSD 4+2 PIN 100Ω PCB Mount Coaxial Connector για οχήματα
| Χρώμα: | Άσπρο χρώμα |
|---|---|
| προσανατολισμός: | Ευθύς τύπος |
| Αριθμός θέσεων: | 4+2PIN |
FAKRA HSD Connector 4 Pin PCB Mount για την πίσω κάμερα της Benz Audi
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
|---|---|
| Σύνθετη αντίσταση: | 100Ω |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
FAKRA HSD Connector D Coding Straight Vehicle Connector GPS Signal PCB Mount (Κωδικοποίηση ευθείας σύνδεσης οχήματος)
| εύρος συχνοτήτων: | Συνεχές ρεύμα σε 6 Ghz |
|---|---|
| προσανατολισμός: | Ευθύς τύπος |
| Τάση εργασίας: | 60 Β RMS |
FAKRA HSD Connector Straight PCB Mount για θέρμανση χώρου στάθμευσης αυτοκινήτων
| Τύπος στερέωσης: | Πυροσβεστική συσκευή |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | 4Pin |
| τάση λειτουργίας: | 60 Β RMS |
Συνδέτης FAKRA HSD Συνδέτης σήματος 4 πινών LVDS αυτοκινητοβιομηχανίας για BMW
| Δραστηριακή τάση: | 60 Β RMS |
|---|---|
| Περιοχή συχνοτήτων: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
| προσανατολισμός: | Ευθύς τύπος |
Σύνδεσμος HSD 4+4Pin Κατάλληλος για εφαρμογές κάμερας LVDS, USB και IEEE 1394
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης: | PCB/Panel τοποθετήστε |
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |

