Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ hsd ] αγώνας 311 προϊόντα.
Συνέλευση ο θηλυκός Jack καλωδίων κώδικα HSD FAKRA Χ σε Fakra Ζ ο αρσενικός Jack
| Αριθμό μοντέλου: | Συνδετήρας και καλώδιο HSD |
|---|---|
| Συχνότητα: | DC~6GHz |
| Προσανατολισμός: | Κατ' ευθείαν/σωστή γωνία |
Αυτοκίνητο σταθερό καλώδιο LVDS FAKRA, κώδικας HSD Ζ στο καλώδιο USB RJ45 FAKRA Ethernet
| Ύφος μετατροπής: | HSD σε USB |
|---|---|
| Συνδετήρας HSD: | HSD 4P Jack, κώδικας Ζ |
| Συνδετήρας USB: | λιμένας rj45 ethernet |
Μπλε σωστή γωνία 4 σημάτων διπλός HSD ασφαλείας Γ συνδετήρας κώδικα για το PCB
| Γένος: | Αρσενικό |
|---|---|
| Τύπος: | SMB |
| Εφαρμογή: | Αυτοκίνητος |
Καλύτερος κώδικας Ζ Waterblue HSD συνδετήρων ποιοτικών HSD καλωδίων για το βίντεο ή τον ήχο αυτοκινήτων
| Όνομα προϊόντων: | Καλώδιο HSD LVDS |
|---|---|
| Στερεώνοντας τύπος: | Ώθηση επάνω |
| Καρφίτσες: | 4P |
Τα PCB τύπων σωστής γωνίας στοιχείων υψηλής ταχύτητας τοποθετούν 4+2 το συνδετήρα καλωδίων καρφιτσών HSD LVDS
| Αριθμό μοντέλου: | Συνδετήρας HSD 4+2PIN |
|---|---|
| Σειρά θερμοκρασίας: | -40° ~ +105°C |
| Τύπος: | SMB |
Ραδιοφωνικά δεδομένα υψηλής ταχύτητας 4+4Pin FAKRA HSD Κωδικός συνδετήρα A Τύπος ορθής γωνίας
| Τύπος συνδέσμου: | HSD 4+4P Jack |
|---|---|
| Σύνδεσμος 2: | Κωδικοποιήστε το Α, μαύρο χρώμα |
| Συχνότητα: | Υψηλή |
Αυτοκίνητος κατ' ευθείαν 4+2 συνδετήρας καλωδίων καρφιτσών HSD LVDS στοιχείων υψηλής ταχύτητας
| Αριθμό μοντέλου: | Συνδετήρας HSD 4+2PIN |
|---|---|
| Σειρά θερμοκρασίας: | -40° ~ +105°C |
| Τύπος: | SMB |
Σύνδεσμος κωδικού HSD Z με καλώδιο GVIF για προηγμένη δικτύωση οχημάτων
| Product Name: | HSD To GVIF LVDS Cable |
|---|---|
| Length: | Client's Request |
| Type: | Car Signal Converter |
4+4Pin δεξιά γωνία Fakra HSD σύνδεσμος - Κώδικας Α για την ηλεκτρονική αυτοκινήτου
| Τύπος συνδέσμου: | HSD 4+4P Jack |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο γραφίτη / 9011 |
| Αντίσταση: | 100Ω |
Κωδικός Α Κατευθείας γωνίας Fakra HSD 4+4Pin υψηλής ταχύτητας σύνδεσμος δεδομένων
| Τύπος στερέωσης: | Πυροσβεστική συσκευή |
|---|---|
| Συνδετήρας: | Μαύρο γραφίτη / 9011 |
| Αντίσταση: | 100 Ωμ |

