Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ hsd ] αγώνας 316 προϊόντα.
4+2Pin το χρώμα Waterblue συνδετήρων κώδικα FAKRA HSD Ζ για PCB/Panel τοποθετεί
| ΚΟΝΤΟΣ: | Ζ-κώδικας |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | 4+2Pin |
| Τύπος στερέωσης: | Πυροσβεστική συσκευή |
Δικαίωμα γωνίας FAKRA HSD Connector 4+4 Pin για αυτοκινητοβιομηχανικές κάμερες LVDS
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | 4+4PIN |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
Καθαρός τύπος FAKRA HSD Συνδετήρας PCB Mount για αυτοκίνητα Ψηφιακά Ηλεκτρονικά Πληροφορικής και Ψυχαγωγίας
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
|---|---|
| προσανατολισμός: | Ευθύς τύπος |
| Αριθμός θέσεων: | 4+2Pin |
Υδροχλωρό χρώμα FAKRA HSD LVDS σύνδεσμος 4+2Pin Z κωδικός για κάμερα LVDS
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης: | Πυροσβεστική συσκευή |
| Αριθμός θέσεων: | 4+2Pin |
FAKRA HSD LVDS 4 Pin Connector Κατευθείος γωνία Τύπος για Αντένα GPS
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |
|---|---|
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
FAKRA HSD LVDS 4 Pin Connector C Code Καθαρός τύπος για αυτοκίνητο GPS ραδιόφωνο
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης: | Πυροσβεστική συσκευή |
| Αριθμός θέσεων: | 4Pin |
OEM FAKRA HSD LVDS 4 Pin Connector για Ραδιοελεγχόμενη Θέρμανση Πάρκινγκ Αυτοκινήτου
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | 4Pin |
| Αντίσταση: | 100Ω |
Το καλώδιο 4 καμερών HSD LVDS ΚΑΡΦΊΤΣΑ κωδικοποιεί μια θηλυκή επέκταση πρακτική
| Τύπος: | Καλώδιο RF Cable/HSD |
|---|---|
| Στοιχείο: | Αυτόματη μεγάλη μετάδοση οχημάτων |
| Αριθμό μοντέλου: | Συνέλευση καλωδίων λουριών καλωδίων |
Ομοαξονικοί 90 βουλώματα και συνδετήρας βαθμού ODM FAKRA HSD LVDS 4Pin 100ohm cOem
| προσανατολισμός: | Σωστή γωνία |
|---|---|
| Κώδικας: | Γ-κώδικας |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία: | -40℃ σε +105℃ |
Ομοαξονικό 4+2 λουρί επέκτασης κώδικα HSD LVDS Ζ για Buick αυτοκίνητο
| Στοιχείο: | Αυτόματη μεγάλη μετάδοση οχημάτων |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου: | Συνέλευση καλωδίων λουριών καλωδίων |
| Τύπος: | Ομοαξονικός |

