Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ hsd ] αγώνας 311 προϊόντα.
Πρακτικός συνδετήρας ΠΣΤ κώδικα Ε FAKRA, GSM FAKRA HSD LVDS 4+2Pins
| Τύπος: | Συνδετήρας καλωδίων στοιχείων υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| κώδικας: | Ε-κώδικας, φύλλο Green/6002 |
| Καρφίτσα: | 4+2PIN |
90 PCB συνδετήρων βαθμού FAKRA HSD τοποθετούν το βούλωμα κώδικα Ζ 4 ασφαλείας για τη κάμερα
| Τύπος: | Ομοαξονικός συνδετήρας RF |
|---|---|
| Τύπος συνδετήρων: | PCB/Panel τοποθετήστε |
| κώδικας: | Ζ-κώδικας, χρώμα WaterBlue |
Αυτοκίνητος 4+4Pin FAKRA RF ομοαξονικός HSD κώδικας συνδετήρων ένα βούλωμα 90 βαθμός
| Τύπος: | Ομοαξονικός συνδετήρας RF |
|---|---|
| Τύπος συνδετήρων: | PCB/Panel τοποθετήστε |
| κώδικας: | Α-κώδικας, μαύρο χρώμα |
Για πολλές χρήσεις κώδικας Ζ καλωδίων HSD LVDS στον τηλεοπτικό προσαρμοστή σκοινιού επέκτασης GVIF
| Στοιχείο: | Πλεξίδα Fakra Ζ |
|---|---|
| κώδικας: | Ζ-κώδικας, χρώμα WaterBlue |
| Συχνότητα: | DC~6GHz |
Ελαφρύς κώδικας Ζ καλωδίων HSD LVDS στην τηλεοπτική οθόνη GVIF για τη Honda
| Τύπος: | Μετατροπέας σημάτων αυτοκινήτων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Ήχος & βίντεο |
| κώδικας: | Ζ-κώδικας, χρώμα WaterBlue |
100 κώδικας καλωδίων Ζ ωμ HSD LVDS στον καφετή συνδετήρα ΩΡΏΝ GT17 4P για το αυτοκίνητο
| Τύπος: | Αυτοκίνητη συνέλευση καλωδίων Fakra HSD |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αυτοκίνητος |
| Συχνότητα: | DC~6GHz |
COem πρακτικός HSD LVDS προσαρμοστής σκοινιού επέκτασης καλωδίων GVIF τηλεοπτικός
| Στοιχείο: | Αυτοκίνητη συνέλευση καλωδίων |
|---|---|
| κώδικας: | Ζ-κώδικας, χρώμα WaterBlue |
| Συχνότητα: | Υψηλός |
Ελαφρύ καλώδιο αυτοκίνητο HSD GVIF στο λουρί καλωδίωσης μετατροπής αυτοκινήτων GVIF
| Στοιχείο: | Αυτοκίνητη συνέλευση καλωδίων |
|---|---|
| Συχνότητα: | Υψηλός |
| Σειρά θερμοκρασίας: | −40°C σε +105°C |
Συνδέτης FAKRA HSD LVDS για εφαρμογές υψηλής συχνότητας IEEE 1394 Περιοχή DC έως 6 GHz
| Εφαρμογές: | Η κάμερα LVDS, το USB και οι εφαρμογές IEEE 1394 |
|---|---|
| Αντίσταση: | 100Ω |
| προσανατολισμός: | Ευθύς τύπος |
Ο αυτοκίνητος κώδικας συνδετήρων Γ σωστής γωνίας διπλός HSD για το PCB τοποθετεί
| Κωδικοποίηση / Χρώμα (Αυτοκίνητο): | Κωδικός C, Μπλε |
|---|---|
| Σχέδιο κατοικίας: | Διπλό. |
| Τύπος στερέωσης: | Τα PCB τοποθετούν/επιτροπή τοποθετούν |

