Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ hsd ] αγώνας 311 προϊόντα.
Θηλυκό στη θηλυκή συνέλευση 4 καλωδίων HSD χρώμα Waterblue κώδικα ασφαλείας Ζ
| Αριθμό μοντέλου: | Συνδετήρας ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ HSD 4 και καλώδιο |
|---|---|
| Σύνθετη αντίσταση: | 100Ω |
| Σειρά θερμοκρασίας: | -40° ~ +105°C |
Συνδετήρας 4+2 PCB FAKRA HSD θηλυκό κώδικα Ζ ασφαλείας για αυτοκίνητο
| Σύνθετη αντίσταση: | 100Ω |
|---|---|
| Συχνότητα: | Συνεχές ρεύμα σε 6 Ghz |
| Αντίσταση μόνωσης: | ≥1000 MΩ |
Καλώδιο PVC Jacker HSD LVDS στο τηλεοπτικό μήκος 20CM 0.5M 1M παραγωγής GVIF
| Σύνθετη αντίσταση: | 100Ω |
|---|---|
| Καρφίτσες: | 4P |
| Jacker: | PVC |
Ανθεκτικό ομοαξονικό καλώδιο καρφιτσών FAKRA HSD LVDS 4, ευθύ θηλυκό HSD στο αρσενικό καλώδιο
| Όνομα προϊόντων: | Καλώδιο HSD |
|---|---|
| Μηχανισμός συζεύξεων: | Ώθηση- |
| Σειρά θερμοκρασίας: | −40°C σε +105°C |
Αυτοκίνητη συνέλευση 4 καλωδίων FAKRA HSD κώδικας Δ καρφιτσών στο συνδετήρα κώδικα Κ
| Φάσμα συχνότητας: | Συνεχές ρεύμα - 2 Ghz |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αυτοκίνητος |
| Στερεώνοντας τύπος: | Ώθηση μέσα |
Συνδετήρας κώδικα Χ συνελεύσεων καλωδίων μεταφοράς δεδομένων HSD στο μίνι βούλωμα Β USB για το αυτοκίνητο
| Υπηρεσία: | Διαταγή υποστήριξης OEM&ODM |
|---|---|
| Σύνθετη αντίσταση: | 100 ωμ |
| Εφαρμογή: | Αυτοκίνητος |
Αυτοκίνητος κώδικας καλωδίων Ζ επέκτασης 4 καρφιτσών HSD για την τηλεοπτική διεπαφή αυτοκινήτων
| Όνομα προϊόντων: | Καλώδιο FAKRA HSD |
|---|---|
| Προσανατολισμός: | Κατ' ευθείαν |
| Σύνθετη αντίσταση: | 100Ω |
Σταθερός κώδικας ένα σκοινί επέκτασης HSD LVDS, φορητές συνελεύσεις καλωδίων HSD
| Προσανατολισμός: | Κατ' ευθείαν |
|---|---|
| Τύπος: | Ομοαξονικός |
| Στερεώνοντας τύπος: | Ώθηση μέσα |
Ένα μαύρο USB HSD μίνι Β καλώδιο κώδικα, σταθερό καλώδιο επέκτασης στοιχείων HSD για το αυτοκίνητο
| Χρώμα: | Μαύρος |
|---|---|
| Καρφίτσα: | 4 καρφίτσες |
| Τάση εργασίας: | 335V r.m.s στη θάλασσα - επίπεδο |
Για πολλές χρήσεις συνέλευση φορητό 4+2Pin καλωδίων HSD για την οπίσθια κάμερα
| Αριθμό μοντέλου: | Συνδετήρας ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ HSD 6 και καλώδια |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αυτοκίνητος |
| Καρφίτσες: | 6P |

