Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ hsd ] αγώνας 311 προϊόντα.
Υψηλής ταχύτητας HSD σωστή γωνία 4+4 βουλωμάτων συνδετήρων η αυτοκίνητη PCB καρφιτσών τοποθετεί
| Κωδικοποίηση / Χρώμα (Αυτοκίνητο): | Κωδικοποιήστε το Α, Black/9005 |
|---|---|
| Πινάκια: | το σήμα 4 καρφώνει 4 καρφίτσες δύναμης |
| Αντίσταση: | 100 Ω |
τα PCB 4+2Pin HSD τοποθετούν συνδετήρων σωστή γωνία βουλωμάτων χρώματος κώδικα Γ την μπλε για το αυτοκίνητο
| Ονομασία του προϊόντος: | Συνδετήρας PCB HSD |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου: | Ομοαξονικός συνδετήρας RF |
| Αντίσταση: | 100Ω |
4+2Pin FAKRA HSD Connector Στροφή δεξιά Αμαξοκίνητο οχήμα LVDS συνδετήρες για τοποθέτηση PCB
| Αριθμός θέσεων: | 4+2Pin |
|---|---|
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |
Συνδέτης FAKRA HSD 4+2Pin Καθαρός τύπος για συνδέσεις κεραίας αυτοκινήτων
| Αντίσταση: | 100Ω |
|---|---|
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
FAKRA HSD LVDS Connector 4Pin Direct Type PCB Mount για σήμα GSM οχήματος
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
|---|---|
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
| Τύπος στερέωσης: | PCB/Panel τοποθετήστε |
FAKRA HSD Connector 4Pin Τύπος δεξιάς γωνίας για τηλεματική GPS αυτοκινήτων
| Τύπος στερέωσης: | PCB/Panel τοποθετήστε |
|---|---|
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
| προσανατολισμός: | Ευθύς τύπος |
Συνδετήρας HSD PCB για την μεταφορά δεδομένων υψηλής ταχύτητας
| Τύπος συνδέσμου: | Συνδετήρας PCB HSD |
|---|---|
| Τύπος: | Ραδιοσυχνότητα Κοαξιώδης συνδετήρας |
| Κωδικοποίηση / Χρώμα (Αυτοκίνητο): | Κωδικός C, Μπλε |
Ο ODM FAKRA HSD LVDS 4 cOem καρφώνει έναν κώδικα που ο μαύρος συνδετήρας χρώματος για το PCB τοποθετεί
| Αντίσταση: | 100 Ω |
|---|---|
| Περιοχή θερμοκρασίας: | −40°C~+105°C |
| Κωδικοποίηση / Χρώμα (Αυτοκίνητο): | Κωδικοποιήστε το Α, Black/9005 |
Τα μπλε PCB προσαρμοστών συνδετήρων χρώματος FAKRA HSD τοποθετούν κατ' ευθείαν την καρφίτσα 4 επαφών για αυτοκίνητο
| Τύπος στερέωσης: | Πυροσβεστική συσκευή |
|---|---|
| Χρώμα: | Μπλε χρώμα |
| προσανατολισμός: | Καθαρός. |
Δικαίωμα γωνίας FAKRA HSD LVDS συνδετήρα PCB Mount για θέρμανση χώρου στάθμευσης αυτοκινήτων
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
|---|---|
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |
| Τύπος στερέωσης: | Πυροσβεστική συσκευή |

