Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ hsd ] αγώνας 316 προϊόντα.
HSD LVDS 4 πιν καλώδιο μετάδοσης 4-core καλώδιο HSD καλώδιο βίντεο καλώδιο
| Ονομασία του προϊόντος: | Διάταξη 1 |
|---|---|
| Συχνότητα: | Υψηλή |
| Διάρκεια: | Αίτημα του πελάτη |
Αεροκίνητο HSD LVDS 2 σε 1 καλώδιο HSD Harness Καλώδιο κεραίας αυτοκινήτου
| Ονομασία του προϊόντος: | Διάταξη 1 |
|---|---|
| Αντίσταση καλωδίου: | 100Ω |
| Διάρκεια: | Αίτημα του πελάτη |
Καλώδιο HSD LVDS αυτοκινήτου Κωδικός E-Z Pigtail RF
| Ονομασία του προϊόντος: | Διάταξη 1 |
|---|---|
| Διάρκεια: | Αίτημα του πελάτη |
| Αντίσταση καλωδίου: | 100Ω |
Σύνδεσμος HSD Δικτυακό καλώδιο επέκτασης LVDS για κάμερα οπίσθιας θέσης
| Ονομασία του προϊόντος: | Διάταξη 1 |
|---|---|
| Συχνότητα: | Υψηλή |
| Αντίσταση καλωδίου: | 100Ω |
HSD LVDS 2 σε 1 καλώδιο Z κώδικας επέκτασης καλώδιο για ραδιόφωνο κεραίας αυτοκινήτου
| Ονομασία προϊόντος: | Διάταξη 1 |
|---|---|
| Διάρκεια: | Αίτημα του πελάτη |
| Περιοχή θερμοκρασίας: | -40°C έως +105°C |
Συμπλήρωση πολυμέσων χωρίς διακόπτες: Χρησιμοποίηση καλωδίων HSD σε GVIF
| Άρθρο: | Αυτοκίνητη συνέλευση καλωδίων |
|---|---|
| Συνδετήρας HSD: | Κώδικας Ζ, ίσιο, μπλε νερό. |
| Συχνότητα: | Υψηλή |
Οι πελάτες συχνοτήτων ζητούν καλώδιο HSD LVDS 100Ω Αντίσταση -40.C έως 105.C Περιοχή θερμοκρασίας
| Ονομασία του προϊόντος: | Διάταξη 1 |
|---|---|
| Διάρκεια: | Αίτημα του πελάτη |
| Αντίσταση καλωδίου: | 100Ω |
Η συναρμολόγηση καλωδίων HSD στην διασκέδαση στο αυτοκίνητο έγινε εύκολη με το καλώδιο HSD σε GVIF
| Άρθρο: | Αυτοκίνητη συνέλευση καλωδίων |
|---|---|
| Συνδετήρας HSD: | Κώδικας Ζ, ίσιο, μπλε νερό. |
| Χρώμα: | Αίτημα του πελάτη |
Συγκρότηση καλωδίων HSD για οχήματα Εύκολη πλοήγηση στο αυτοκίνητο με καλώδια HSD σε GVIF
| Άρθρο: | Αυτοκίνητη συνέλευση καλωδίων |
|---|---|
| Συνδετήρας HSD: | Κώδικας Ζ, ίσιο, μπλε νερό. |
| Περιοχή θερμοκρασίας: | -40°C έως +105°C |
Ακριβής πλοήγηση: Βελτίωση των συστημάτων GPS με καλώδια HSD σε GVIF
| Αντίσταση: | 100 ωμ |
|---|---|
| Συνδετήρας HSD: | Κώδικας Ζ, ίσιο, μπλε νερό. |
| Περιοχή θερμοκρασίας: | -40°C έως +105°C |

