Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ hsd ] αγώνας 316 προϊόντα.
Καλύτερος κώδικας Ζ Waterblue HSD συνδετήρων ποιοτικών HSD καλωδίων για το βίντεο ή τον ήχο αυτοκινήτων
| Προσανατολισμός: | Σωστή γωνία |
|---|---|
| Στερεώνοντας τύπος: | Ώθηση επάνω |
| Τύπος συνδετήρων: | Τα PCB τοποθετούν |
Ηθική ακεραιότητα σήματος με καλώδιο HSD LVDS για οθόνες υψηλής ανάλυσης
| Impedance: | 100Ω |
|---|---|
| Code: | D Code |
| Frequency Range: | Up to 6 GHz |
Ο τύπος 4Pin λουριών hsd-χ καλωδίωσης LVDS στο τηλεοπτικό καλώδιο παραγωγής GVIF μπορεί να προσαρμοστεί
| Πιστοποιητικό: | Όλα τα είδη ηλεκτρονικής, εγχώριας συσκευής, αυτόματα προϊόντα |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων: | Καρφίτσα FAKRA HSD LVDS 4 |
| Εφαρμογή: | Αυτοκίνητο |
HSD 4 μαύρος συνδετήρας καρφιτσών στον αυτόματο προσαρμοστή σκοινιού επέκτασης LVDS GVIF για τη HONDA
| Συχνότητα: | DC~6GHz |
|---|---|
| Σύνθετη αντίσταση: | 100Ω |
| Εφαρμογή: | Ήχος & βίντεο |
Τα κάθετα PCB τύπων τοποθετούν το συνδετήρα καρφιτσών HSD LVDS 4 για αυτοκίνητο
| Τύπος: | hsd συνδετήρας καρφιτσών 4 |
|---|---|
| Καρφίτσες: | 4P |
| Προσανατολισμός: | Κάθετος |
HSD (κωδικός Z) σε καλώδιο USB Mini B για ψηφιακή ηλεκτρονική πληροφορική και ψυχαγωγία
| Είδος: | Αυτοκίνητη συνέλευση καλωδίων |
|---|---|
| Συνδετήρας HSD: | Κωδικός Z, Straight, WaterBlue Χρώμα |
| Μήκος: | Προσαρμοσμένο μήκος |
Διάταξη 4PIN για συστήματα ADAS
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Μέγεθος Giftbox: 260*220*80mm, 20PCS/CTN |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 7~14 ημέρες εργασίας |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union |
Τα PCB τύπων σωστής γωνίας τοποθετούν το συνδετήρα καρφιτσών HSD LVDS 4 για αυτοκίνητο
| Τύπος: | hsd κλείδωμα συνδετήρων καρφιτσών 4 επάνω |
|---|---|
| Καρφίτσες: | 4P |
| Προσανατολισμός: | Σωστή γωνία |
Τα PCB συνδετήρων FAKRA HSD τοποθετούν τον αυτοκίνητο συνδετήρα μεγάλων στοιχείων κώδικα Χ
| Τύπος: | Ομοαξονικός συνδετήρας RF |
|---|---|
| Τύπος συνδετήρων: | Τα PCB τοποθετούν |
| Γένος: | Αρσενικό θηλυκό |

