Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ code c fakra hsd connector ] αγώνας 210 προϊόντα.
Συνδετήρες FAKRA HSD για οχήματα δεξιάς γωνίας Συνδετήρες LVDS για τύπους τοποθέτησης PCB
| Τύπος στερέωσης: | Τα PCB τοποθετούν |
|---|---|
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
FAKRA HSD Connector Για LVDS 4+2pin HSD Code D Plug PCB Mount Connector
| Περιοχή συχνοτήτων: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
|---|---|
| ΚΟΝΤΟΣ: | Δ-κώδικας |
| Χρώμα: | Καθαρό Violet/4004Color |
FAKRA HSD Connector Right Angle Type PCB Mount Για αυτοκίνητα
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
|---|---|
| Δραστηριακή τάση: | 60 Β RMS |
| Περιοχή συχνοτήτων: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
FAKRA HSD Connector Right Angle Type PCB Mount 4+2Pin Z Code Connector (Συνδετήρας HSD FAKRA)
| Κύκλοι ζευγαρώσεως: | ≥ 25 |
|---|---|
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
FAKRA HSD συνδετήρας 4+2Pin Z κωδικός ευθείας μορφής συνδετήρας PCB Mount
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
|---|---|
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |
| προσανατολισμός: | Ευθύς τύπος |
FAKRA HSD ομοαξονικός PCB/Panel συνδετήρων άσπρος συνδετήρας χρώματος 4+2Pin
| Τύπος στερέωσης: | Πυροσβεστική συσκευή |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
| Αντίσταση: | 100Ω |
FAKRA HSD Connector 2x4Pin C-Code Twin PCB Board Connector Μπλε σύνδεσμος αυτοκινήτου
| Τύπος στερέωσης: | PCB/Panel τοποθετήστε |
|---|---|
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
| Αριθμός θέσεων: | 2x4 Πιν |
FAKRA HSD Connector 4 Pin PCB Mount για την πίσω κάμερα της Benz Audi
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
|---|---|
| Σύνθετη αντίσταση: | 100Ω |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
FAKRA HSD Connector Right Angle PCB Mount για εφαρμογές αυτοκινήτων
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
|---|---|
| Περιοχή συχνοτήτων: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
| Δραστηριακή τάση: | 60 Β RMS |
ΦΑΚΡΑ HSD Connector Right Angle Type για συνδέσεις κεραίας αυτοκινήτου
| Τύπος στερέωσης: | PCB/Panel τοποθετήστε |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
| Αριθμός θέσεων: | 4 καρφίτσα |

