Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ code c fakra hsd connector ] αγώνας 210 προϊόντα.
Αυτοκίνητος κώδικας καλωδίων Ζ επέκτασης 4 καρφιτσών HSD για την τηλεοπτική διεπαφή αυτοκινήτων
| Όνομα προϊόντων: | Καλώδιο FAKRA HSD |
|---|---|
| Προσανατολισμός: | Κατ' ευθείαν |
| Σύνθετη αντίσταση: | 100Ω |
FAKRA HSD LVDS 4Pin Connector -40°C έως +105°C OEM ODM Αποδεκτό
| Τάση εργασίας: | 60 Β RMS |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | 4pin |
| Τύπος στερέωσης: | Τα PCB τοποθετούν |
FAKRA HSD LVDS 4 PIN Connector B Κώδικας Κατευθείας γωνίας Τύπος Για τοποθέτηση PCB
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
|---|---|
| Λειτουργούσα θερμοκρασία: | -40℃ σε +105℃ |
| Αριθμός θέσεων: | 4pin |
ΦΑΚΡΑ HSD LVDS καλώδιο 4-Core καλώδιο για BMW μεταφοράς οχημάτων
| Ονομασία του προϊόντος: | Καλώδιο FAKRA HSD |
|---|---|
| Εκτίμηση θερμοκρασίας: | -40°C σε +125°C |
| Μήκος καλωδίων: | Προσαρμόσιμη |
4 καρφίτσα Γ στο καλώδιο της BMW HSD κώδικα Ζ, αρσενικό σημάτων HSD στο θηλυκό καλώδιο
| Ύφος μετατροπής: | HSD σε HSD |
|---|---|
| Σύνδεσμος 1: | Κώδικας Γ, μπλε χρώμα |
| Σύνδεσμος 2: | Κώδικας Ζ, χρώμα Waterblue |
Θηλυκός συνδετήρας καλωδίων κώδικα HSD Ζ σε USB 2,0 ένας τύπος με την ΚΑΠ
| Τύπος: | Καρφίτσα FAKRA HSD LVDS 4 |
|---|---|
| Χρώμα: | Waterblue, μαύρο |
| Χρήση: | Ενότητες αυτοκίνητου, infotainment οχημάτων |
FAKRA HSD LVDS 4Pin Coaxial Connector OEM&ODM Αποδέχεται για αυτοκινητοβιομηχανία
| Σύνθετη αντίσταση: | 100Ω |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης: | PCB/Panel τοποθετήστε |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40℃ σε +105℃ |
Σύνδεσμος HSD 4+4Pin Κατάλληλος για εφαρμογές κάμερας LVDS, USB και IEEE 1394
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης: | PCB/Panel τοποθετήστε |
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |
FAKRA HSD LVDS 4Pin PCB Mount RF Connector για τη μετάδοση σήματος GSM οχήματος
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | 4 καρφίτσα |
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
FAKRA HSD LVDS Connector D-Code Καθαρός τύπος για τοποθέτηση PCB/Panel
| Χρώμα: | Χρώμα κλαρέ Violet/4004 |
|---|---|
| Λειτουργούσα θερμοκρασία: | -40℃ σε +105℃ |
| προσανατολισμός: | Ευθύς τύπος |

