Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ code c fakra hsd connector ] αγώνας 210 προϊόντα.
FAKRA HSD Connector PCB Mount 4+2 Συναντήρας Πινών Επικοινωνίας για Ραδιοφώνημα Αυτοκινήτου
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
|---|---|
| Χρώμα: | Καθαρό Violet/4004Color |
| προσανατολισμός: | Τύπος γωνίας άσκησης |
FAKRA HSD Connector 4Pin E Code Πράσινο χρώμα 90 μοίρες
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
|---|---|
| Σύνθετη αντίσταση: | 100Ω |
| Κώδικας: | Ε-κώδικας |
FAKRA HSD Connector OEM ODM Accept E-code Συνδετήρας κοακσιακού καλωδίου
| Αριθμός θέσεων: | 4pin |
|---|---|
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
| Σύνθετη αντίσταση: | 100Ω |
Σύνδεσμος FAKRA HSD Κώδικας Β Σύνδεσμος κοαξιώδους τύπου ευθείας για τοποθέτηση PCB
| Αριθμός θέσεων: | 4+2PIN |
|---|---|
| Κώδικας: | Β-κώδικας |
| Σύνθετη αντίσταση: | 100Ω |
4+2Pin FAKRA HSD Connector Κωδικός D Plug 90 βαθμών PCB Mount Coaxial Connector
| Αριθμός θέσεων: | 4+2PIN |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40℃ σε +105℃ |
| Φάσμα συχνότητας: | Συνεχές ρεύμα σε 6 Ghz |
FAKRA HSD Connector Straight PCB Mount για θέρμανση χώρου στάθμευσης αυτοκινήτων
| Τύπος στερέωσης: | Πυροσβεστική συσκευή |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | 4Pin |
| τάση λειτουργίας: | 60 Β RMS |
Αυτοκινητοβιομηχανία FAKRA HSD Connector H Code GPS σήμα για τοποθέτηση PCB
| Τάση εργασίας: | 60 Β RMS |
|---|---|
| Σύνθετη αντίσταση: | 100Ω |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40℃ σε +105℃ |
FAKRA HSD Connector 4+2PIN 90 βαθμών Plugs και Connector PCB Mount
| Αριθμός θέσεων: | 4+2PIN |
|---|---|
| Κώδικας: | Δ-κώδικας |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40℃ σε +105℃ |
Συνδέτης FAKRA HSD Συνδέτης σήματος 4 πινών LVDS αυτοκινητοβιομηχανίας για BMW
| Δραστηριακή τάση: | 60 Β RMS |
|---|---|
| Περιοχή συχνοτήτων: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
| προσανατολισμός: | Ευθύς τύπος |
FAKRA HSD Connector 4 πιν 90 βαθμών PCB Mount Right Angle Coaxial Connector
| Σύνθετη αντίσταση: | 100Ω |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | 4pin |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |

