Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ code c fakra hsd connector ] αγώνας 210 προϊόντα.
Τα PCB συνδετήρων FAKRA HSD τοποθετούν τον αυτοκίνητο συνδετήρα μεγάλων στοιχείων κώδικα Χ
| Τύπος: | Ομοαξονικός συνδετήρας RF |
|---|---|
| Τύπος συνδετήρων: | Τα PCB τοποθετούν |
| Γένος: | Αρσενικό θηλυκό |
Τα PCB συνδετήρων FAKRA HSD τοποθετούν το πράσινο χρώμα κώδικα του Jack Ε για το ραδιόφωνο
| Τύπος: | Ομοαξονικός συνδετήρας RF |
|---|---|
| κώδικας: | Ε-κώδικας |
| Χρώμα: | Φύλλο πράσινο |
ΦΑΚΡΑ HSD Connector PCB Mount 4pin Rignt Angle Type Για ραδιόφωνο αυτοκινήτου
| προσανατολισμός: | Τύπος γωνίας άσκησης |
|---|---|
| Κώδικας: | Δ-κώδικας |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40℃ σε +105℃ |
Τα PCB συνδετήρων τύπων FAKRA HSD σωστής γωνίας τοποθετούν το συνδετήρα καρφιτσών 4+2 επαφών
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
|---|---|
| Αντίσταση: | 100Ω |
| ΚΟΝΤΟΣ: | Ε-κώδικας |
FAKRA HSD Connector 4-Cole PCB Mount Straight Automotive Signal Connector (Συνδετήρας σήματος αυτοκινήτου με επένδυση σε PCB)
| προσανατολισμός: | Ευθύς τύπος |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης: | Τα PCB τοποθετούν |
| Χρώμα: | Άσπρο χρώμα |
FAKRA HSD Connector Automotive Plug Δεξιά γωνία Κώδικας A 4Pin PCB Mount
| Τύπος στερέωσης: | Πυροσβεστική συσκευή |
|---|---|
| MOQ: | 20PCS |
| Κωδικός: | Α-κώδικας |
FAKRA HSD Connector Right Angle Type PCB Mount RF Connector για ραδιοφώνημα αυτοκινήτου
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
|---|---|
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |
| Τύπος στερέωσης: | PCB/Panel τοποθετήστε |
Συνδετήρας HSD PCB για την μεταφορά δεδομένων υψηλής ταχύτητας
| Τύπος συνδέσμου: | Συνδετήρας PCB HSD |
|---|---|
| Τύπος: | Ραδιοσυχνότητα Κοαξιώδης συνδετήρας |
| Κωδικοποίηση / Χρώμα (Αυτοκίνητο): | Κωδικός C, Μπλε |
FAKRA HSD Connector D Coding Straight Vehicle Connector GPS Signal PCB Mount (Κωδικοποίηση ευθείας σύνδεσης οχήματος)
| εύρος συχνοτήτων: | Συνεχές ρεύμα σε 6 Ghz |
|---|---|
| προσανατολισμός: | Ευθύς τύπος |
| Τάση εργασίας: | 60 Β RMS |
FAKRA HSD Connector 4-Cole PCB Mount Straight Connector για κάμερα LVDS
| Χρώμα: | Άσπρο χρώμα |
|---|---|
| Κώδικας: | Β-κώδικας |
| Τύπος στερέωσης: | Τα PCB τοποθετούν |

