Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ code c fakra hsd connector ] αγώνας 210 προϊόντα.
4+4Pin δεξιά γωνία Fakra HSD σύνδεσμος - Κώδικας Α για την ηλεκτρονική αυτοκινήτου
| Τύπος συνδέσμου: | HSD 4+4P Jack |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο γραφίτη / 9011 |
| Αντίσταση: | 100Ω |
Φορητό καλώδιο κατ' ευθείαν κώδικας FAKRA HSD LVDS 4 ΑΣΦΑΛΕΊΑΣ Ζ στο ΜΊΝΙ Β USB
| Ύφος μετατροπής: | HSD σε USB |
|---|---|
| Συνδετήρας HSD: | HSD 4P Jack, κώδικας Ζ |
| Συνδετήρας USB: | ΜΊΝΙ-Β USB |
Πρακτικός συνδετήρας κώδικα FAKRA Δ συνελεύσεων καλωδίων καλωδίων HSD στο ΜΊΝΙ Β USB
| Ύφος μετατροπής: | HSD σε USB |
|---|---|
| Συνδετήρας HSD: | HSD 4P Jack, κώδικας Δ |
| Συνδετήρας USB: | ΜΊΝΙ-Β USB |
Μια ΜΊΝΙ Β USB κώδικα FAKRA HSD LVDS πολυ σκηνή καλωδίων για αυτοκίνητο
| Ύφος μετατροπής: | HSD σε USB |
|---|---|
| Συνδετήρας HSD: | HSD 4P Jack, ένας κώδικας, μαύρο χρώμα |
| Συνδετήρας USB: | ΜΊΝΙ-Β USB |
Κώδικας Κ στο καλώδιο επέκτασης Δ FAKRA HSD, τηλεοπτικό LVDS HSD καλώδιο αυτοκινήτων
| Τύπος συνδετήρων: | HSD 4P Jack |
|---|---|
| Σύνδεσμος 1: | Κώδικας Κ, χρώμα κάρρυ |
| Σύνδεσμος 2: | Κώδικας Δ, ιώδες χρώμα κλαρέ |
Σταθερές FAKRA HSD συνελεύσεις καλωδίων αυτοκινήτων, κώδικας Χ στο καλώδιο στοιχείων υψηλής ταχύτητας Ζ FAKRA
| Τύπος συνδετήρων: | HSD 4P Jack |
|---|---|
| Σύνδεσμος 1: | Κώδικας Χ, ιώδες χρώμα της Heather |
| Σύνδεσμος 2: | Κώδικας Ζ, χρώμα Waterblue |
Z Code To FAKRA USB Cable 4 Pins Brass Contact Multipurpose High Speed
| Σύνθετη αντίσταση: | 100Ω |
|---|---|
| Επαφή: | Ορείχαλκος |
| Τάση εργασίας: | 335V r.m.s στη θάλασσα - επίπεδο |
Ραδιοφωνικά δεδομένα υψηλής ταχύτητας 4+4Pin FAKRA HSD Κωδικός συνδετήρα A Τύπος ορθής γωνίας
| Τύπος συνδέσμου: | HSD 4+4P Jack |
|---|---|
| Σύνδεσμος 2: | Κωδικοποιήστε το Α, μαύρο χρώμα |
| Συχνότητα: | Υψηλή |
Ο ευθύς κώδικας του Jack Ζ καλωδίων ODM HSD LVDS σε 2,0 δακτυλογραφεί ένα USB με την ΚΑΠ
| Ύφος μετατροπής: | HSD σε USB |
|---|---|
| 1$ος συνδετήρας: | HSD 4P Jack, κώδικας Ζ |
| 2$ος συνδετήρας: | USB2.0 ένας τύπος με την ΚΑΠ |
Τα άσπρα PCB β-κώδικα συνδετήρων FAKRA HSD τοποθετούν τον ομοαξονικό συνδετήρα RF για το ΠΣΤ
| Τύπος: | Ομοαξονικός συνδετήρας RF |
|---|---|
| κώδικας: | Β-κώδικας |
| Χρώμα: | άσπρος |

