Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ code c fakra hsd connector ] αγώνας 210 προϊόντα.
Μπλε γκρίζος σταύλος 7031 χρώματος Γ κώδικα καλωδίων επέκτασης FAKRA HSD LVDS
| Ύφος μετατροπής: | HSD σε HSD |
|---|---|
| Τύπος συνδετήρων: | HSD 4P Jack |
| Συνδετήρας: | Κώδικας Γ, μπλε γκρίζο χρώμα |
Χ πρακτικός για πολλές χρήσεις κώδικα συνδετήρων Χ κώδικα RF FAKRA αρσενικός
| Τύπος: | Ομοαξονικός συνδετήρας RF |
|---|---|
| Τύπος συνδετήρων: | PCB/Panel τοποθετήστε |
| κώδικας: | Χ-κώδικας, βιολέτα της Heather |
Ο ODM FAKRA HSD LVDS 4 cOem καρφώνει έναν κώδικα που ο μαύρος συνδετήρας χρώματος για το PCB τοποθετεί
| Αντίσταση: | 100 Ω |
|---|---|
| Περιοχή θερμοκρασίας: | −40°C~+105°C |
| Κωδικοποίηση / Χρώμα (Αυτοκίνητο): | Κωδικοποιήστε το Α, Black/9005 |
FAKRA HSD LVDS Connector 4Pin Direct Type PCB Mount για σήμα GSM οχήματος
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
|---|---|
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
| Τύπος στερέωσης: | PCB/Panel τοποθετήστε |
4+2pin FAKRA HSD LVDS συνδετήρας Claret Violet χρώμα για PCB αυτοκίνητο βίντεο ραδιόφωνο
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
| Αριθμός θέσεων: | 4+2Pin |
Συνδετήρας καρφιτσών ε-σημαδιού FAKRA HSD LVDS 4 μπλε βούλωμα χρώματος 90 βαθμού για τη BMW
| προσανατολισμός: | Σωστή γωνία |
|---|---|
| Τοποθετώντας τύπος: | Τα PCB τοποθετούν |
| Αριθμός θέσεων: | 4pin |
4+2Pin C Κωδικός FAKRA HSD LVDS Συνδετήρας Κατευθείας γωνίας Τύπος για τηλεματική GPS
| Τύπος στερέωσης: | Πυροσβεστική συσκευή |
|---|---|
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
| Αντίσταση: | 100Ω |
τα PCB 4+2Pin HSD τοποθετούν συνδετήρων σωστή γωνία βουλωμάτων χρώματος κώδικα Γ την μπλε για το αυτοκίνητο
| Ονομασία του προϊόντος: | Συνδετήρας PCB HSD |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου: | Ομοαξονικός συνδετήρας RF |
| Αντίσταση: | 100Ω |
Δικαίωμα γωνίας FAKRA HSD LVDS συνδετήρα PCB Mount για θέρμανση χώρου στάθμευσης αυτοκινήτων
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
|---|---|
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |
| Τύπος στερέωσης: | Πυροσβεστική συσκευή |
Ομοαξονικοί 90 βουλώματα και συνδετήρας βαθμού ODM FAKRA HSD LVDS 4Pin 100ohm cOem
| προσανατολισμός: | Σωστή γωνία |
|---|---|
| Κώδικας: | Γ-κώδικας |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία: | -40℃ σε +105℃ |

