Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ code c fakra hsd connector ] αγώνας 210 προϊόντα.
Δικαίωμα γωνίας FAKRA HSD Connector 4+4 Pin για αυτοκινητοβιομηχανικές κάμερες LVDS
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | 4+4PIN |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
Καθαρός τύπος FAKRA HSD Συνδετήρας PCB Mount για αυτοκίνητα Ψηφιακά Ηλεκτρονικά Πληροφορικής και Ψυχαγωγίας
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
|---|---|
| προσανατολισμός: | Ευθύς τύπος |
| Αριθμός θέσεων: | 4+2Pin |
4+2Pin FAKRA HSD Connector Στροφή δεξιά Αμαξοκίνητο οχήμα LVDS συνδετήρες για τοποθέτηση PCB
| Αριθμός θέσεων: | 4+2Pin |
|---|---|
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |
Συνδετήρας 4+2 PCB FAKRA HSD θηλυκό κώδικα Ζ ασφαλείας για αυτοκίνητο
| Σύνθετη αντίσταση: | 100Ω |
|---|---|
| Συχνότητα: | Συνεχές ρεύμα σε 6 Ghz |
| Αντίσταση μόνωσης: | ≥1000 MΩ |
4+2Pin το χρώμα Waterblue συνδετήρων κώδικα FAKRA HSD Ζ για PCB/Panel τοποθετεί
| ΚΟΝΤΟΣ: | Ζ-κώδικας |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | 4+2Pin |
| Τύπος στερέωσης: | Πυροσβεστική συσκευή |
4+2Pin τα PCB συνδετήρων κώδικα FAKRA HSD Γ τοποθετούν το βούλωμα για τη κάμερα LVDS/USB/IEEE 1394
| Τύπος: | Τύποι HSD +2 |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | 4+2PIN |
| Τοποθετώντας τύπος: | Τα PCB τοποθετούν |
Αυτόματη σύνδεση HSL υψηλής ταχύτητας συνδετήρων USB FAKRA HSD για την τηλεοπτική μετάδοση
| Χρώμα: | Μαύρος |
|---|---|
| Καρφίτσα: | 4pin |
| Σύνθετη αντίσταση: | 90 Ω |
FAKRA HSD Connector Τύπος δεξιάς γωνίας για τηλεματική ή πλοήγηση GPS
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
|---|---|
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
| Κύκλοι ζευγαρώματος: | ≥ 25 |
Συνέλευση 4 καλωδίων επέκτασης συνδετήρων FAKRA HSD κώδικα Χ καρφίτσα για την τηλεοπτική διεπαφή αυτοκινήτων
| Τύπος συνδετήρων: | HSD 4P Jack |
|---|---|
| Σύνδεσμος 1: | Ευθύ βούλωμα Fakra HSD Χ |
| Σύνδεσμος 2: | Βούλωμα σωστής γωνίας Fakra HSD Χ |
Κώδικας Β στις συνελεύσεις καλωδίων Δ FAKRA HSD για την οπισθοσκόπο εφεδρική κάμερα
| Τύπος συνδετήρων: | HSD 4P Jack |
|---|---|
| Σύνδεσμος 1: | Κώδικας Β, άσπρο χρώμα |
| Σύνδεσμος 2: | Κώδικας Δ, ιώδες χρώμα κλαρέ |

