Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ code c fakra hsd connector ] αγώνας 210 προϊόντα.
ΦΑΚΡΑ HSD LVDS 4Pin PCB Mount 4 Συναντήρας Πινών Επικοινωνίας Για Ραδιοφώνημα Αυτοκινήτου
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης: | PCB/Panel τοποθετήστε |
| Αριθμός θέσεων: | 4 καρφίτσα |
FAKRA HSD LVDS PCB Connector 4+2PIN Λευκό χρώμα για GPS πλοήγηση ADAS
| Κατηγορία προϊόντων: | Συνδετήρας PCB HSD |
|---|---|
| Αντίσταση: | 100Ω |
| Συνδετήρας: | Κώδικας Β, Λευκό χρώμα. |
FAKRA HSD LVDS 4+2Pin 90 μοίρες PCB Mount Right Angle Coaxial Connector
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
|---|---|
| Τάση εργασίας: | 60 Β RMS |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40℃ σε +105℃ |
FAKRA HSD BMW Speed Data Cable HSD Wire για κάμερα Καλώδιο βίντεο
| Τύπος συνδέσμου: | HSD (δεδομένα υψηλής ταχύτητας) |
|---|---|
| Κλειδιά προϊόντος: | Διάταξη 1 |
| Διάρκεια: | Αίτημα του πελάτη |
Ο τύπος 4Pin λουριών hsd-χ καλωδίωσης LVDS στο τηλεοπτικό καλώδιο παραγωγής GVIF μπορεί να προσαρμοστεί
| Πιστοποιητικό: | Όλα τα είδη ηλεκτρονικής, εγχώριας συσκευής, αυτόματα προϊόντα |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων: | Καρφίτσα FAKRA HSD LVDS 4 |
| Εφαρμογή: | Αυτοκίνητο |
Ενιαία θύρα FAKRA Z συνδετήρας τύπου WaterBlue Color για οχήματα
| Τύπος συνδέσμου: | Συνδετήρας FAKRA |
|---|---|
| Αριθμός λιμένων: | Ενιαίο λιμάνι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C ~ +105°C |
FAKRA ο ομοαξονικός PCB κώδικας τύπων Ε συνδετήρων ευθύς για το PCB τοποθετεί
| Τύπος συνδέσμου: | Συνδετήρας PCB FAKRA |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης: | Πυροσβεστική συσκευή |
| Αριθμός λιμένων: | Ενιαίο λιμάνι |
FAKRA RF PCB Connector Right Angle Type Single Port E Code Connector (Συνδέτης κυλινδρικού κυλινδρικού κυλινδρικού κυλινδρικού κυλινδρικού κυλινδρικού κυλινδρικού κυλινδρικού κυλινδρίου)
| Κωδικοποίηση / Χρώμα (Αυτοκίνητο): | Ε-κώδικας, πράσινο χρώμα |
|---|---|
| Αριθμός λιμένων: | Ενιαίος λιμένας |
| Σύνθετη αντίσταση: | 50Ω |
2X4Pin Blue C Code HSD PCB Connector για επικοινωνία στο όχημα
| Τύπος: | Συνδέτης 2X4Pin HSD |
|---|---|
| Κωδικός: | Γ-κώδικας, μπλε χρώμα |
| Διαμόρφωση καρφιτσών: | 2X4Pin για αξιόπιστες συνδέσεις |
Τα στοιχεία 4 υψηλής ταχύτητας αρσενικός κώδικας ασφαλείας βουλώματα ενός 90 βαθμού τοποθετούν το συνδετήρα σωστής γωνίας
| Προσανατολισμός: | Σωστή γωνία |
|---|---|
| Στερεώνοντας τύπος: | Ώθηση επάνω |
| Τύπος συνδετήρων: | Τα PCB τοποθετούν |

