Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ code c fakra hsd connector ] αγώνας 210 προϊόντα.
Σύνδεσμος 2X4Pin Blue C Code HSD για προηγμένα συστήματα υποβοήθησης οδηγού
| Διαμόρφωση: | 2X4Pin |
|---|---|
| Χρώμα: | Μπλε |
| Εφαρμογή: | Μεταφορά δεδομένων υψηλής ταχύτητας |
2X4Pin Μπλε Χρώμα C Κωδικός HSD Συνδετήρας για Αυτοκινητοβιομηχανικές εφαρμογές
| Διαμόρφωση καρφιτσών: | 2X4Pin για αξιόπιστες συνδέσεις |
|---|---|
| Βασικό χαρακτηριστικό 4: | Αντίσταση 100 Ωμ |
| Συνδετήρας: | Κώδικας Γ, ευθύ, μπλε χρώμα |
Αυτοκίνητος σταθερός Ζ καλωδίων σημάτων HSD κώδικας συνελεύσεων σε USB 2,0 ένας τύπος
| Τύπος: | Καρφίτσα FAKRA HSD LVDS 4 |
|---|---|
| Γένος: | Αρσενικό θηλυκό |
| Συχνότητα: | Υψηλός |
PCB Mount Automotive FAKRA HSD LVDS 4Pin Connector 90 βαθμών Σημεία
| Δραστηριακή τάση: | 60 Β RMS |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης: | Τα PCB τοποθετούν |
| προσανατολισμός: | Τύπος γωνίας άσκησης |
FAKRA HSD LVDS PCB 4 Pin Connector Code D Σημείο δεξιάς γωνίας για κάμερα αυτοκινήτου
| Σύνθετη αντίσταση: | 100Ω |
|---|---|
| Χρώμα: | Καθαρό Violet/4004Color |
| Φάσμα συχνότητας: | Συνεχές ρεύμα σε 6 Ghz |
ΦΑΚΡΑ HSD LVDS 4+2Pin Σκληρή γωνία τύπου πίνακα Mount Through Hole D Code Plug
| Χρώμα: | Καθαρό Violet/4004Color |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | 4+2PIN |
| Σύνθετη αντίσταση: | 100Ω |
FAKRA HSD LVDS 4+2Pin H κωδικός δεξιά γωνία συνδετήρα οχήματος GPS σήμα PCB
| Τύπος στερέωσης: | Πυροσβεστική συσκευή |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
| Περιοχή συχνοτήτων: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
Οι ομοαξονικοί τύποι σωστής γωνίας συνδετήρων καλωδίων FAKRA HSD LVDS 4Pin για το PCB τοποθετούν
| ΚΟΝΤΟΣ: | Β-κώδικας |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης: | Πυροσβεστική συσκευή |
| Αριθμός θέσεων: | 4Pin |
FAKRA HSD 4+2 PIN 100Ω PCB Mount Coaxial Connector για οχήματα
| Χρώμα: | Άσπρο χρώμα |
|---|---|
| προσανατολισμός: | Ευθύς τύπος |
| Αριθμός θέσεων: | 4+2PIN |
BMW HSD Cable Fakra HSD Cable Ακουστικά και βίντεο καλώδια Ναυσιπλοΐα αυτοκινήτων
| Τύπος συνδέσμου: | HSD (δεδομένα υψηλής ταχύτητας) |
|---|---|
| Συνδετήρας: | Φάκρα ΕΣΔ πρίζα |
| Αντίσταση: | 100Ω |

