Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ code c fakra hsd connector ] αγώνας 210 προϊόντα.
Πίνακας PCB/Παράρτημα FAKRA HSD LVDS D Κώδικας Claret Violet/4004 Χρώμα 4+2Pin Για BMW
| προσανατολισμός: | Ευθύς τύπος |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40℃ σε +105℃ |
| Φάσμα συχνότητας: | Συνεχές ρεύμα σε 6 Ghz |
Οχηματικό FAKRA HSD LVDS 4Pin E-Code συνδετήρας δεξιάς γωνίας
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40℃ σε +105℃ |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | 4pin |
| Τάση εργασίας: | 60 Β RMS |
FAKRA HSD LVDS 4Pin συνδετήρας για αυτοκίνητο ραδιοελεγχόμενη θέρμανση στάθμευσης
| Χρώμα: | Καθαρό Violet/4004Color |
|---|---|
| Αντίσταση: | 100Ω |
| Τύπος στερέωσης: | Πυροσβεστική συσκευή |
FAKRA HSD LVDS 4Pin 90 μοίρες PCB Mount Right Angle Coaxial Connector
| τάση λειτουργίας: | 60 Β RMS |
|---|---|
| Περιοχή συχνοτήτων: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
| ΚΟΝΤΟΣ: | Χ-κώδικας |
FAKRA HSD LVDS Connector 4+2Pin PCB Mount RF Connector για αυτόματο GPS
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |
|---|---|
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
| Αριθμός θέσεων: | καρφίτσα 4+2 |
FAKRA HSD LVDS 4Pin Σύνδεσμος τοποθέτησης PCB/Πάνελ OEM&ODM Αποδοχή
| Τύπος στερέωσης: | PCB/Panel τοποθετήστε |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | 4pin |
| Σύνθετη αντίσταση: | 100Ω |
FAKRA HSD LVDS 4 PIN Connector Z-Code Καθαρός τύπος PCB Mount
| Τύπος στερέωσης: | Τα PCB τοποθετούν |
|---|---|
| Χρώμα: | Χρώμα WaterBlue |
| Αριθμός θέσεων: | 4pin |
Αυτοκινητοβιομηχανία FAKRA HSD LVDS Connector 4+2Pin PCB Mount Για κάμερα LVDS
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | καρφίτσα 4+2 |
| Τύπος στερέωσης: | PCB/Panel τοποθετήστε |
FAKRA HSD LVDS 4Pin H Code Συνδέτης PCB για ραδιόφωνο αυτοκινήτου
| Τύπος στερέωσης: | Τα PCB τοποθετούν |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40℃ σε +105℃ |
| Χρώμα: | Χέδερ Violet/4003 Χρώμα |
Σύνδεσμος USB υψηλής συχνότητας FAKRA HSD DC έως 6 GHz για σταθερή μετάδοση δεδομένων
| Κύκλοι ζευγαρώσεως: | ≥ 25 |
|---|---|
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |
| Τύπος στερέωσης: | PCB/Panel τοποθετήστε |

