Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ code c fakra hsd connector ] αγώνας 210 προϊόντα.
FAKRA HSD LVDS PCB Mount RF Connector για τηλεματική GPS ή πλοήγηση
| Τύπος στερέωσης: | PCB/Panel τοποθετήστε |
|---|---|
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |
| Κύκλοι ζευγαρώματος: | ≥ 25 |
FAKRA HSD PCB Mount Connector για τη μετάδοση σήματος GSM οχήματος
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | καρφίτσα 4+2 |
| Κύκλοι ζευγαρώσεως: | ≥ 25 |
Συνδέτης PCB FAKRA Συνδέτης PCB ευθείας για αυτοκίνητο GPS ραδιόφωνο
| Κατηγορία προϊόντων: | Συνδετήρας PCB FAKRA |
|---|---|
| Αντίσταση: | 100Ω |
| Αριθμός λιμένων: | Ενιαίο λιμάνι |
FAKRA HSD LVDS 4Pin B-Code λευκό χρώμα δεξιά γωνία PCB Mount Connector
| Κώδικας: | Β-κώδικας |
|---|---|
| προσανατολισμός: | Ευθύς τύπος |
| Τύπος στερέωσης: | Τα PCB τοποθετούν |
FAKRA HSD LVDS 4 Pin Connector E-Code Τύπος δεξιάς γωνίας Για τοποθέτηση PCB
| Κώδικας: | Ε-κώδικας |
|---|---|
| Τάση εργασίας: | 60 Β RMS |
| Χρώμα: | Πράσινο χρώμα φύλλου |
Φορητός 4-πυρήνας Χ Jack συνελεύσεων καλωδίων της BMW HSD ODM για Benz
| Σύνδεσμος 1: | Ευθύ βούλωμα Fakra HSD Χ |
|---|---|
| Σύνδεσμος 2: | Βούλωμα σωστής γωνίας Fakra HSD Χ |
| Impendance: | 100 ωμ |
Συνδετήρας PCB FAKRA
| Τύπος συνδέσμου: | Συνδετήρας PCB FAKRA |
|---|---|
| Αριθμός λιμένων: | Ενιαίος λιμένας |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C ~ +105°C |
Κώδικας Χ στο καλώδιο LVDS BMW, ανθεκτικό καλώδιο κώδικα Ζ μετάδοσης HSD LVDS
| Στοιχείο: | Αυτόματη μεγάλη μετάδοση οχημάτων |
|---|---|
| Σύνδεσμος 1: | Ευθύ βούλωμα Fakra HSD Χ |
| Σύνδεσμος 2: | Ευθύ βούλωμα Fakra HSD Ζ |
FAKRA HSD LVDS 4 PIN Τύπος δεξιάς γωνίας OEM&ODM Δέχεται υπηρεσίες κωδικού Β
| Αριθμός θέσεων: | 4pin |
|---|---|
| Λειτουργούσα θερμοκρασία: | -40℃ σε +105℃ |
| Χρώμα: | Άσπρο χρώμα |
FAKRA HSD LVDS 4 Pin Connector E-Code Κατευθείας γωνίας τύπου PCB Mount
| Φάσμα συχνότητας: | Συνεχές ρεύμα σε 6 Ghz |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |

