Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ code c fakra hsd connector ] αγώνας 210 προϊόντα.
ΦΑΚΡΑ HSD LVDS 4+2Pin Τύπος δεξιάς γωνίας για τοποθέτηση σε πλακέτα κυκλωμάτων
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | 4+2Pin |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
ΜΊΝΙ Β HSD συνδετήρας κώδικα συνελεύσεων 4Pin Ζ καλωδίων LVDS σε USB 2,0 καρφίτσα 5
| Αριθμό μοντέλου: | Συνέλευση καλωδίων HSD |
|---|---|
| Χρήση: | Αυτοκίνητα συστήματα Infotainment |
| ΤΎΠΟΣ USB: | USB 2,0 |
Αυτοκινητικό καλώδιο 4+2 FAKRA BMW HSD αντιπαρεμβατικός σταύλος πυρήνων
| Λέξεις κλειδιά προϊόντων: | Καλώδιο HSD LVDS |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου: | Συνδετήρας ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ HSD 4+2 και καλώδιο |
| Γένος: | Αρσενικό θηλυκό |
Διπλός σταύλος καλωδίων επέκτασης κώδικα FAKRA βουλωμάτων Ζ με το συνδετήρα Waterblue
| Εφαρμογή: | Τηλεπληροφορική, πολυμέσα, infotainment, ΠΣΤ, ναυσιπλοΐα |
|---|---|
| Καρφίτσες: | 2Ρ |
| Ύφος σώματος συνδετήρων: | Κατ' ευθείαν |
Σταθερός κώδικας ένα σκοινί επέκτασης HSD LVDS, φορητές συνελεύσεις καλωδίων HSD
| Προσανατολισμός: | Κατ' ευθείαν |
|---|---|
| Τύπος: | Ομοαξονικός |
| Στερεώνοντας τύπος: | Ώθηση μέσα |
Πρακτικό καλώδιο 4+2 κώδικας Jack της BMW HSD Δ πυρήνων για τον ήχο αυτοκινήτων
| Ύφος μετατροπής: | HSD σε HSD |
|---|---|
| Συνδετήρας: | Βούλωμα Fakra HSD Δ |
| Impendance: | 100 ωμ |
Ελαφρύς HSD συνδετήρας κώδικα Ζ συνελεύσεων καλωδίων ODM στο λιμένα USB RJ45 Ethernet
| Υπηρεσία: | Υπηρεσία ODM cOem |
|---|---|
| Σύστημα υποστήριξης: | Μεταφορά δεδομένων |
| Εφαρμογή: | Τηλεπληροφορική, πολυμέσα, infotainment, ΠΣΤ, ναυσιπλοΐα |
100 κώδικας καλωδίων Ζ ωμ HSD LVDS στον καφετή συνδετήρα ΩΡΏΝ GT17 4P για το αυτοκίνητο
| Τύπος: | Αυτοκίνητη συνέλευση καλωδίων Fakra HSD |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αυτοκίνητος |
| Συχνότητα: | DC~6GHz |
Φορητός συνδετήρας κώδικα καλωδίων Χ στοιχείων HSD οχημάτων ακουστικός σε GVIF
| Τύπος: | Ακουστικό καλώδιο στοιχείων |
|---|---|
| κώδικας: | Χ-κώδικας, βιολέτα της Heather |
| Καρφίτσα: | 4pin |
Για πολλές χρήσεις κώδικας Ζ καλωδίων HSD LVDS στον τηλεοπτικό προσαρμοστή σκοινιού επέκτασης GVIF
| Στοιχείο: | Πλεξίδα Fakra Ζ |
|---|---|
| κώδικας: | Ζ-κώδικας, χρώμα WaterBlue |
| Συχνότητα: | DC~6GHz |

