Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ code c fakra hsd connector ] αγώνας 210 προϊόντα.
Ευθύς ανθεκτικός κώδικας 4+2 συνδετήρων Χ FAKRA HSD ΚΑΡΦΊΤΣΑ για LVDS
| Τύπος: | Καρφίτσα Fakra HSD LVDS 4+2 |
|---|---|
| Τύπος συνδετήρων: | Κατ' ευθείαν |
| κώδικας: | Χ-κώδικας, βιολέτα της Heather |
Πράσινος FAKRA HSD συνδετήρας cOem για τη μετάδοση στοιχείων υψηλής ταχύτητας της BMW
| Τύπος: | Συνδετήρας καλωδίων στοιχείων υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| κώδικας: | Ε-κώδικας |
| Χρώμα: | Πράσινος |
Λουρί καλωδίων καλωδίων LVDS κώδικα Ζ FAKRA HSD cOem για την επίδειξη οθόνης
| Ύφος μετατροπής: | HSD σε HSD |
|---|---|
| Τύπος συνδετήρων: | HSD 4P Jack, κώδικας Ζ |
| Προσανατολισμός συνδετήρων: | Κατ' ευθείαν |
Τα μπλε PCB προσαρμοστών συνδετήρων χρώματος FAKRA HSD τοποθετούν κατ' ευθείαν την καρφίτσα 4 επαφών για αυτοκίνητο
| Τύπος στερέωσης: | Πυροσβεστική συσκευή |
|---|---|
| Χρώμα: | Μπλε χρώμα |
| προσανατολισμός: | Καθαρός. |
FAKRA HSD Connector 4+2Pin Λευκό χρώμα για αυτοκίνητο GPS ραδιόφωνο
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης: | PCB/Panel τοποθετήστε |
| Αντίσταση: | 100Ω |
Κώδικας 4 Ζ συνδετήρας καρφιτσών FAKRA HSD ελαφρύς για αυτοκίνητο
| Τύπος: | Μετάδοση τηλεοπτικών στοιχείων, ομοαξονική |
|---|---|
| κώδικας: | Κώδικας Ζ |
| Χρώμα: | Μπλε νερού |
90 PCB συνδετήρων βαθμού FAKRA HSD τοποθετούν το βούλωμα κώδικα Ζ 4 ασφαλείας για τη κάμερα
| Τύπος: | Ομοαξονικός συνδετήρας RF |
|---|---|
| Τύπος συνδετήρων: | PCB/Panel τοποθετήστε |
| κώδικας: | Ζ-κώδικας, χρώμα WaterBlue |
FAKRA HSD Connector 4+2Pin για τηλεματική GPS ή πλοήγηση αυτοκινήτων
| Κύκλοι ζευγαρώματος: | ≥ 25 |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | καρφίτσα 4+2 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
Συνδέτης FAKRA HSD 4+2Pin Καθαρός τύπος για συνδέσεις κεραίας αυτοκινήτων
| Αντίσταση: | 100Ω |
|---|---|
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
4+2Pin FAKRA HSD Connector Στροφή δεξιά Τύπος Πράσινο χρώμα Για ραδιόφωνο αυτοκινήτου
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | 4+2Pin |
| Κύκλοι ζευγαρώματος: | ≥ 25 |

