Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ code c fakra hsd connector ] αγώνας 210 προϊόντα.
Συνδετήρας HSD FAKRA PCB για τη μετάδοση σήματος GSM οχήματος
| Αντίσταση: | 100Ω |
|---|---|
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |
| Αριθμός θέσεων: | 4+2Pin |
FAKRA HSD Connector 4Pin Τύπος δεξιάς γωνίας για τηλεματική GPS αυτοκινήτων
| Τύπος στερέωσης: | PCB/Panel τοποθετήστε |
|---|---|
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
| προσανατολισμός: | Ευθύς τύπος |
ο συνδετήρας διπλό Γ 2x4Pin FAKRA HSD που κωδικοποιεί το μπλε χρώμα για το PCB τοποθετεί
| Αριθμός θέσεων: | 2X4 καρφίτσες σημάτων |
|---|---|
| Τοποθετώντας τύπος: | Τα PCB τοποθετούν |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία: | -40℃ σε +105℃ |
Το αυτοκίνητο μαύρο χρώμα συνδετήρων 4+2 καρφιτσών FAKRA HSD για το PCB τοποθετεί
| Τύπος στερέωσης: | Τα PCB τοποθετούν/επιτροπή τοποθετούν |
|---|---|
| Κωδικοποίηση / Χρώμα (Αυτοκίνητο): | Κωδικοποιήστε το Α, μαύρο χρώμα |
| Στυλ συνδέσμου: | Σωστή γωνία |
τα PCB συνδετήρων 4Pin FAKRA HSD τοποθετούν τον κάθετο αυτοκίνητο συνδετήρα επιγραφών καρφιτσών
| προσανατολισμός: | Ευθύς τύπος |
|---|---|
| Σύνθετη αντίσταση: | 100Ω |
| Κώδικας: | Γ-κώδικας |
4+4 Pin FAKRA HSD Connector Στροφή δεξιά για την ηλεκτρονική αυτοκινήτου
| Αντίσταση: | 100Ω |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | 4+4PIN |
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
4+2Pin FAKRA HSD Connector PCB Mount RF Coaxial Connector για GPS
| Τύπος στερέωσης: | PCB/Panel τοποθετήστε |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
| Κύκλοι ζευγαρώματος: | ≥ 25 |
Συνδετήρας FAKRA HSD 4+2Pin για συνδέσεις κεραίας αυτοκινήτων
| Τύπος στερέωσης: | PCB/Panel τοποθετήστε |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
| Αντίσταση: | 100Ω |
Ραδιο ομοαξονικός FAKRA HSD συνδετήρας RF ένας κώδικας με τα στοιχεία υψηλής ταχύτητας κατοικίας
| Τύπος: | Συνδετήρας καλωδίων στοιχείων HSD υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| κώδικας: | Α-κώδικας |
| Χρώμα: | Μαύρος |
Τα μπλε PCB συνδετήρων χρώματος FAKRA HSD κώδικα Γ τοποθετούν το βούλωμα για τη BMW
| Τύπος: | Τύποι HSD +2 |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | 4+2PIN |
| Κώδικας: | Γ-κώδικας |

