Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ z code hsd cable assembly ] αγώνας 130 προϊόντα.
Διάταξη 4PIN για συστήματα ADAS
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Μέγεθος Giftbox: 260*220*80mm, 20PCS/CTN |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 7~14 ημέρες εργασίας |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union |
FAKRA HSD Connector 100 Ohm Straight Solder D-Code για συστήματα κάμερας στο αυτοκίνητο
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40℃ σε +105℃ |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | 4+2PIN |
| προσανατολισμός: | Ευθύς τύπος |
Ο τύπος 4Pin λουριών hsd-χ καλωδίωσης LVDS στο τηλεοπτικό καλώδιο παραγωγής GVIF μπορεί να προσαρμοστεί
| Πιστοποιητικό: | Όλα τα είδη ηλεκτρονικής, εγχώριας συσκευής, αυτόματα προϊόντα |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων: | Καρφίτσα FAKRA HSD LVDS 4 |
| Εφαρμογή: | Αυτοκίνητο |
FAKRA HSD Connector Για LVDS 4+2pin HSD Code D Plug PCB Mount Connector
| Περιοχή συχνοτήτων: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
|---|---|
| ΚΟΝΤΟΣ: | Δ-κώδικας |
| Χρώμα: | Καθαρό Violet/4004Color |
FAKRA HSD Connector Right Angle Type PCB Mount RF Connector για ραδιοφώνημα αυτοκινήτου
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
|---|---|
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |
| Τύπος στερέωσης: | PCB/Panel τοποθετήστε |
Σύνδεσμος USB υψηλής συχνότητας FAKRA HSD DC έως 6 GHz για σταθερή μετάδοση δεδομένων
| Κύκλοι ζευγαρώσεως: | ≥ 25 |
|---|---|
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |
| Τύπος στερέωσης: | PCB/Panel τοποθετήστε |
ΦΑΚΡΑ HSD Connector PCB Mount 4pin Rignt Angle Type Για ραδιόφωνο αυτοκινήτου
| προσανατολισμός: | Τύπος γωνίας άσκησης |
|---|---|
| Κώδικας: | Δ-κώδικας |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40℃ σε +105℃ |
Πίνακας PCB/Παράρτημα FAKRA HSD LVDS D Κώδικας Claret Violet/4004 Χρώμα 4+2Pin Για BMW
| προσανατολισμός: | Ευθύς τύπος |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40℃ σε +105℃ |
| Φάσμα συχνότητας: | Συνεχές ρεύμα σε 6 Ghz |
FAKRA HSD LVDS PCB 4 Pin Connector Code D Σημείο δεξιάς γωνίας για κάμερα αυτοκινήτου
| Σύνθετη αντίσταση: | 100Ω |
|---|---|
| Χρώμα: | Καθαρό Violet/4004Color |
| Φάσμα συχνότητας: | Συνεχές ρεύμα σε 6 Ghz |
FAKRA HSD LVDS 4 PIN Καθαρός συνδετήρας αυτοκινήτου τύπου Z-Code
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης: | Πυροσβεστική συσκευή |
| Περιοχή συχνοτήτων: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |

