Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ z code hsd cable assembly ] αγώνας 130 προϊόντα.
HSD (κωδικός Z) σε καλώδιο USB Mini B για ενσωματωμένη πληροφορική
| Item: | Automotive Cable Assembly |
|---|---|
| HSD Connector: | Code Z, Straight, WaterBlue Color |
| Frequency: | High |
Αεροκίνητο HSD LVDS 2 σε 1 καλώδιο HSD Harness Καλώδιο κεραίας αυτοκινήτου
| Ονομασία του προϊόντος: | Διάταξη 1 |
|---|---|
| Αντίσταση καλωδίου: | 100Ω |
| Διάρκεια: | Αίτημα του πελάτη |
HSD LVDS 4 πιν καλώδιο μετάδοσης 4-core καλώδιο HSD καλώδιο βίντεο καλώδιο
| Ονομασία του προϊόντος: | Διάταξη 1 |
|---|---|
| Συχνότητα: | Υψηλή |
| Διάρκεια: | Αίτημα του πελάτη |
Δικτυακό δίκτυο HSD (κωδικός Z) με καλώδιο USB Mini B για συστήματα επικοινωνίας οχημάτων
| Frequency: | High |
|---|---|
| Impedance: | 100 Ohm |
| Length: | Customized Length |
Υψηλής ταχύτητας μεταφορά δεδομένων με καλώδιο HSD LVDS Z-Code για αυτοκινητοβιομηχανικές υπηρεσίες πληροφορικής και ψυχαγωγίας
| Item: | Automotive Cable Assembly |
|---|---|
| Frequency: | High |
| Application: | Automotive |
Αυτοκίνητος κατ' ευθείαν 4+2 συνδετήρας καλωδίων καρφιτσών HSD LVDS στοιχείων υψηλής ταχύτητας
| Αριθμό μοντέλου: | Συνδετήρας HSD 4+2PIN |
|---|---|
| Σειρά θερμοκρασίας: | -40° ~ +105°C |
| Τύπος: | SMB |
FAKRA HSD Connector 4 Plus 2 Pin Female Code Z με ισχυρή μηχανική απόδοση με κύκλους ζευγαρώματος άνω των 25 φορές
| Αντίσταση: | 100Ω |
|---|---|
| Συχνότητα: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
| Αντίσταση μόνωσης: | ≥1000 MΩ |
Διάταξη θερμοκρασίας συχνότητας για συστήματα HSD LVDS Διάταξη προσαρμοσμένη 100Ω Αντίσταση
| Αντίσταση καλωδίου: | 100Ω |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Διάταξη 1 |
| Περιοχή θερμοκρασίας: | -40°C έως +105°C |
FAKRA HSD LVDS 4Pin PCB Mount RF Connector για τη μετάδοση σήματος GSM οχήματος
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | 4 καρφίτσα |
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
Καλώδιο HSD LVDS για οχήματα - Κώδικας Z Υδροχρώμο για συστήματα εσωτερικού οχήματος
| Product Category: | HSD LVDS Cable |
|---|---|
| Code: | Z Code |
| Cable Length: | Customizable |

