Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ z code hsd cable assembly ] αγώνας 130 προϊόντα.
Υδροχλωρό χρώμα FAKRA HSD LVDS σύνδεσμος 4+2Pin Z κωδικός για κάμερα LVDS
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης: | Πυροσβεστική συσκευή |
| Αριθμός θέσεων: | 4+2Pin |
Καθαρός τύπος FAKRA HSD Συνδετήρας PCB Mount για αυτοκίνητα Ψηφιακά Ηλεκτρονικά Πληροφορικής και Ψυχαγωγίας
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
|---|---|
| προσανατολισμός: | Ευθύς τύπος |
| Αριθμός θέσεων: | 4+2Pin |
FAKRA HSD LVDS 4 Pin Connector Κατευθείος γωνία Τύπος για Αντένα GPS
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |
|---|---|
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
Μαύρο χρώμα FAKRA HSD LVDS σύνδεσμος Κώδικας A 4+2Pin Για σήμα GPS οχήματος
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης: | Πυροσβεστική συσκευή |
| Αριθμός θέσεων: | 4+2Pin |
4+2Pin C Κωδικός FAKRA HSD LVDS Συνδετήρας Κατευθείας γωνίας Τύπος για τηλεματική GPS
| Τύπος στερέωσης: | Πυροσβεστική συσκευή |
|---|---|
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
| Αντίσταση: | 100Ω |
OEM FAKRA HSD LVDS 4 Pin Connector για Ραδιοελεγχόμενη Θέρμανση Πάρκινγκ Αυτοκινήτου
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | 4Pin |
| Αντίσταση: | 100Ω |
Μπλε ομοαξονική συνέλευση συνδετήρων FAKRA Γ θηλυκή, ευθεία FAKRA
| Γένος: | Θηλυκό |
|---|---|
| κώδικας: | Γ-κώδικας |
| Χρώμα: | Μπλε |
Το αυτοκίνητο μαύρο χρώμα συνδετήρων 4+2 καρφιτσών FAKRA HSD για το PCB τοποθετεί
| Τύπος στερέωσης: | Τα PCB τοποθετούν/επιτροπή τοποθετούν |
|---|---|
| Κωδικοποίηση / Χρώμα (Αυτοκίνητο): | Κωδικοποιήστε το Α, μαύρο χρώμα |
| Στυλ συνδέσμου: | Σωστή γωνία |
FAKRA HSD LVDS 4 Pin Connector C Code Καθαρός τύπος για αυτοκίνητο GPS ραδιόφωνο
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης: | Πυροσβεστική συσκευή |
| Αριθμός θέσεων: | 4Pin |
Υψηλής ταχύτητας HSD σωστή γωνία 4+4 βουλωμάτων συνδετήρων η αυτοκίνητη PCB καρφιτσών τοποθετεί
| Κωδικοποίηση / Χρώμα (Αυτοκίνητο): | Κωδικοποιήστε το Α, Black/9005 |
|---|---|
| Πινάκια: | το σήμα 4 καρφώνει 4 καρφίτσες δύναμης |
| Αντίσταση: | 100 Ω |

