Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ z code hsd cable assembly ] αγώνας 132 προϊόντα.
Συνδετήρας 4+2 PCB FAKRA HSD θηλυκό κώδικα Ζ ασφαλείας για αυτοκίνητο
| Σύνθετη αντίσταση: | 100Ω |
|---|---|
| Συχνότητα: | Συνεχές ρεύμα σε 6 Ghz |
| Αντίσταση μόνωσης: | ≥1000 MΩ |
Οι πελάτες συχνοτήτων ζητούν καλώδιο HSD LVDS 100Ω Αντίσταση -40.C έως 105.C Περιοχή θερμοκρασίας
| Ονομασία του προϊόντος: | Διάταξη 1 |
|---|---|
| Διάρκεια: | Αίτημα του πελάτη |
| Αντίσταση καλωδίου: | 100Ω |
HSD LVDS 2 σε 1 καλώδιο Z κώδικας επέκτασης καλώδιο για ραδιόφωνο κεραίας αυτοκινήτου
| Ονομασία προϊόντος: | Διάταξη 1 |
|---|---|
| Διάρκεια: | Αίτημα του πελάτη |
| Περιοχή θερμοκρασίας: | -40°C έως +105°C |
Πρακτικό καλώδιο οθόνης αυτοκινήτων LVDS, καρφίτσα 12 στο θηλυκό HSD 4 ασφαλείας Ε καλώδιο επέκτασης κώδικα
| Τύπος: | Καλώδιο RF Cable/HSD |
|---|---|
| Υλικό σώματος: | Ορείχαλκος/ψευδάργυρος Diecast |
| Σύνθετη αντίσταση: | 100Ω |
Αδιάβροχο καλώδιο HSD για σύνδεση USB, IEEE 1394 και Ethernet
| Product Name: | HSD Cable |
|---|---|
| Temperature Rating: | -40°C To +125°C |
| Frequency Range: | DC To 6GHz |
Αδιάβροχο καλώδιο HSD για προηγμένα συστήματα υποβοήθησης του οδηγού (ADAS)
| Product Name: | HSD Cable |
|---|---|
| Cable Type: | Coaxial |
| Frequency Range: | DC To 6GHz |
Υδατοασφαλές καλώδιο HSD για ψηφιακή μετάδοση βίντεο υψηλής ταχύτητας
| Product Name: | HSD Cable |
|---|---|
| Connector Pin: | 4Pin |
| Impedance: | 100 Ohm |
Χ πρακτικός για πολλές χρήσεις κώδικα συνδετήρων Χ κώδικα RF FAKRA αρσενικός
| Τύπος: | Ομοαξονικός συνδετήρας RF |
|---|---|
| Τύπος συνδετήρων: | PCB/Panel τοποθετήστε |
| κώδικας: | Χ-κώδικας, βιολέτα της Heather |
Υδροστεγές καλώδιο HSD για μεταφορά δεδομένων αυτοκινήτου υψηλής ταχύτητας
| Product Name: | HSD Cable |
|---|---|
| Temperature Rating: | -40°C To +125°C |
| Cable Type: | Coaxial |
Υδροστεγές καλώδιο HSD για εφαρμογές κάμερες και αισθητήρων LVDS
| Product Name: | HSD Cable |
|---|---|
| Frequency Range: | DC To 6GHz |
| Temperature Rating: | -40°C To +125°C |

