Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ z code hsd cable assembly ] αγώνας 132 προϊόντα.
Καλώδιο BMW HSD LVDS για οχήματα για οπίσθια θέαση
| Τύπος συνδέσμου: | HSD (δεδομένα υψηλής ταχύτητας) |
|---|---|
| Κλειδιά προϊόντος: | Διάταξη 1 |
| προσανατολισμός: | Καθαρός τύπος |
Συμπλήρωση πολυμέσων χωρίς διακόπτες: Χρησιμοποίηση καλωδίων HSD σε GVIF
| Άρθρο: | Αυτοκίνητη συνέλευση καλωδίων |
|---|---|
| Συνδετήρας HSD: | Κώδικας Ζ, ίσιο, μπλε νερό. |
| Συχνότητα: | Υψηλή |
FAKRA HSD BMW Speed Data Cable HSD Wire για κάμερα Καλώδιο βίντεο
| Τύπος συνδέσμου: | HSD (δεδομένα υψηλής ταχύτητας) |
|---|---|
| Κλειδιά προϊόντος: | Διάταξη 1 |
| Διάρκεια: | Αίτημα του πελάτη |
Καλώδιο BMW HSD LVDS για τη μετάδοση αυτοκινήτου
| Κλειδιά προϊόντος: | Διάταξη 1 |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου: | HSD (δεδομένα υψηλής ταχύτητας) |
| Άρθρο: | Αυτόματη μεγάλη μετάδοση οχημάτων |
Ακριβής πλοήγηση: Βελτίωση των συστημάτων GPS με καλώδια HSD σε GVIF
| Αντίσταση: | 100 ωμ |
|---|---|
| Συνδετήρας HSD: | Κώδικας Ζ, ίσιο, μπλε νερό. |
| Περιοχή θερμοκρασίας: | -40°C έως +105°C |
Σύνδεσμος HSD Δικτυακό καλώδιο επέκτασης LVDS για κάμερα οπίσθιας θέσης
| Ονομασία του προϊόντος: | Διάταξη 1 |
|---|---|
| Συχνότητα: | Υψηλή |
| Αντίσταση καλωδίου: | 100Ω |
Καλώδιο HSD LVDS αυτοκινήτου Κωδικός E-Z Pigtail RF
| Ονομασία του προϊόντος: | Διάταξη 1 |
|---|---|
| Διάρκεια: | Αίτημα του πελάτη |
| Αντίσταση καλωδίου: | 100Ω |
HSD (κωδικός Z) σε καλώδιο USB Mini B για μεταφορά δεδομένων αυτοκινήτου υψηλής ταχύτητας
| Item: | Automotive Cable Assembly |
|---|---|
| Impedance: | 100 Ohm |
| HSD Connector: | Code Z, Straight, WaterBlue Color |
HSD (κωδικός Z) σε καλώδιο USB Mini B για ψηφιακή ηλεκτρονική πληροφορική και ψυχαγωγία
| Item: | Automotive Cable Assembly |
|---|---|
| HSD Connector: | Code Z, Straight, WaterBlue Color |
| Length: | Customized Length |
HSD (κωδικός Z) σε καλώδιο USB Mini B για συνδεσιμότητα Ethernet αυτοκινήτου
| Item: | Automotive Cable Assembly |
|---|---|
| HSD Connector: | Code Z, Straight, WaterBlue Color |
| Impedance: | 100 Ohm |

