Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ z code hsd cable assembly ] αγώνας 132 προϊόντα.
4+4 Pin FAKRA HSD Connector Στροφή δεξιά για την ηλεκτρονική αυτοκινήτου
| Αντίσταση: | 100Ω |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | 4+4PIN |
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
Αδιάβροχος ελαφρύς ανθεκτικός συνδετήρων Ζ Jack καλωδίων αυτοκινήτων FAKRA
| Σύνθετη αντίσταση: | 100Ω |
|---|---|
| Συχνότητα: | Συνεχές ρεύμα σε 2 Ghz |
| Αντίσταση μόνωσης: | ≥1000 MΩ |
4+2Pin FAKRA HSD Connector Στροφή δεξιά Τύπος Πράσινο χρώμα Για ραδιόφωνο αυτοκινήτου
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | 4+2Pin |
| Κύκλοι ζευγαρώματος: | ≥ 25 |
Δικαίωμα γωνίας FAKRA HSD Connector 4+4 Pin για αυτοκινητοβιομηχανικές κάμερες LVDS
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | 4+4PIN |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
Συνδέτης FAKRA HSD 4+2Pin Καθαρός τύπος για συνδέσεις κεραίας αυτοκινήτων
| Αντίσταση: | 100Ω |
|---|---|
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
FAKRA HSD LVDS Connector 4Pin Direct Type PCB Mount για σήμα GSM οχήματος
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
|---|---|
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
| Τύπος στερέωσης: | PCB/Panel τοποθετήστε |
FAKRA HSD Connector 4Pin Τύπος δεξιάς γωνίας για τηλεματική GPS αυτοκινήτων
| Τύπος στερέωσης: | PCB/Panel τοποθετήστε |
|---|---|
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
| προσανατολισμός: | Ευθύς τύπος |
Συνδέτης FAKRA HSD LVDS για εφαρμογές υψηλής συχνότητας IEEE 1394 Περιοχή DC έως 6 GHz
| Εφαρμογές: | Η κάμερα LVDS, το USB και οι εφαρμογές IEEE 1394 |
|---|---|
| Αντίσταση: | 100Ω |
| προσανατολισμός: | Ευθύς τύπος |
FAKRA HSD Connector 4+2Pin Λευκό χρώμα για αυτοκίνητο GPS ραδιόφωνο
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης: | PCB/Panel τοποθετήστε |
| Αντίσταση: | 100Ω |
Αυτόματη σύνδεση HSL υψηλής ταχύτητας συνδετήρων USB FAKRA HSD για την τηλεοπτική μετάδοση
| Χρώμα: | Μαύρος |
|---|---|
| Καρφίτσα: | 4pin |
| Σύνθετη αντίσταση: | 90 Ω |

