Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ z code hsd cable assembly ] αγώνας 130 προϊόντα.
FAKRA HSD LVDS PCB Mount RF Connector για τηλεματική GPS ή πλοήγηση
| Τύπος στερέωσης: | PCB/Panel τοποθετήστε |
|---|---|
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |
| Κύκλοι ζευγαρώματος: | ≥ 25 |
FAKRA HSD LVDS Connector 4+2Pin PCB Mount RF Connector για αυτόματο GPS
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |
|---|---|
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
| Αριθμός θέσεων: | καρφίτσα 4+2 |
Αυτοκινητοβιομηχανία FAKRA HSD LVDS Connector 4+2Pin PCB Mount Για κάμερα LVDS
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | καρφίτσα 4+2 |
| Τύπος στερέωσης: | PCB/Panel τοποθετήστε |
FAKRA HSD LVDS 4Pin συνδετήρας για αυτοκίνητο ραδιοελεγχόμενη θέρμανση στάθμευσης
| Χρώμα: | Καθαρό Violet/4004Color |
|---|---|
| Αντίσταση: | 100Ω |
| Τύπος στερέωσης: | Πυροσβεστική συσκευή |
FAKRA HSD Automotive Connector 4+2 6Pin Vehicle LVDS Για τύπους τοποθέτησης PCB
| Αριθμός θέσεων: | 4+2PIN |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
FAKRA HSD Connector 90 μοίρες Συμπλέκτες και συνδέσεις για τοποθέτηση PCB
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
|---|---|
| Αντίσταση: | 100Ω |
| Τύπος στερέωσης: | Τα PCB τοποθετούν |
FAKRA RF PCB Connector Right Angle Type Single Port E Code Connector (Συνδέτης κυλινδρικού κυλινδρικού κυλινδρικού κυλινδρικού κυλινδρικού κυλινδρικού κυλινδρικού κυλινδρικού κυλινδρίου)
| Κωδικοποίηση / Χρώμα (Αυτοκίνητο): | Ε-κώδικας, πράσινο χρώμα |
|---|---|
| Αριθμός λιμένων: | Ενιαίος λιμένας |
| Σύνθετη αντίσταση: | 50Ω |
Για πολλές χρήσεις συνδετήρας αρσενικό Ζ PCB FAKRA για τη αυτοκινητοβιομηχανία
| Σύνθετη αντίσταση: | 100Ω |
|---|---|
| Συχνότητα: | Συνεχές ρεύμα σε 6 Ghz |
| Αντίσταση μόνωσης: | ≥1000 MΩ |
Ενιαία θύρα FAKRA Z συνδετήρας τύπου WaterBlue Color για οχήματα
| Τύπος συνδέσμου: | Συνδετήρας FAKRA |
|---|---|
| Αριθμός λιμένων: | Ενιαίο λιμάνι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C ~ +105°C |
Τα PCB FAKRA Γ τοποθετούν τον ομοαξονικό συνδετήρων ευθύ cOem λιμένων τύπων ενιαίο/το ODM
| Τύπος συνδέσμου: | Συνδετήρας PCB FAKRA |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C ~ +105°C |
| Αντίσταση: | 50Ω |

