Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ fakra hsd ] αγώνας 212 προϊόντα.
Συνδετήρες FAKRA HSD για οχήματα δεξιάς γωνίας Συνδετήρες LVDS για τύπους τοποθέτησης PCB
| Τύπος στερέωσης: | Τα PCB τοποθετούν |
|---|---|
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
FAKRA HSD LVDS 4Pin H Code Συνδέτης PCB για ραδιόφωνο αυτοκινήτου
| Τύπος στερέωσης: | Τα PCB τοποθετούν |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40℃ σε +105℃ |
| Χρώμα: | Χέδερ Violet/4003 Χρώμα |
FAKRA HSD Connector 90 μοίρες Συμπλέκτες και συνδέσεις για τοποθέτηση PCB
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
|---|---|
| Αντίσταση: | 100Ω |
| Τύπος στερέωσης: | Τα PCB τοποθετούν |
Συνδετήρας FAKRA HSD Συνδετήρας σήματος 4 πινών LVDS για οχήματα
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
| Περιοχή συχνοτήτων: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
FAKRA HSD Connector 100 Ohm Straight Solder D-Code για συστήματα κάμερας στο αυτοκίνητο
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40℃ σε +105℃ |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | 4+2PIN |
| προσανατολισμός: | Ευθύς τύπος |
FAKRA HSD LVDS 4 Pin Connector E-Code Κατευθείας γωνίας τύπου PCB Mount
| Φάσμα συχνότητας: | Συνεχές ρεύμα σε 6 Ghz |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
FAKRA HSD LVDS 4Pin B-Code λευκό χρώμα δεξιά γωνία PCB Mount Connector
| Κώδικας: | Β-κώδικας |
|---|---|
| προσανατολισμός: | Ευθύς τύπος |
| Τύπος στερέωσης: | Τα PCB τοποθετούν |
FAKRA HSD LVDS 4 Pin Connector E-Code Τύπος δεξιάς γωνίας Για τοποθέτηση PCB
| Κώδικας: | Ε-κώδικας |
|---|---|
| Τάση εργασίας: | 60 Β RMS |
| Χρώμα: | Πράσινο χρώμα φύλλου |
FAKRA HSD LVDS 4 PIN Τύπος δεξιάς γωνίας OEM&ODM Δέχεται υπηρεσίες κωδικού Β
| Αριθμός θέσεων: | 4pin |
|---|---|
| Λειτουργούσα θερμοκρασία: | -40℃ σε +105℃ |
| Χρώμα: | Άσπρο χρώμα |
Δικαίος γωνία τύπου αυτοκινητοβιομηχανίας FAKRA HSD Connector 4+2Pin H Code PCB Mount
| Κώδικας: | Χ-κώδικας |
|---|---|
| Φάσμα συχνότητας: | Συνεχές ρεύμα σε 6 Ghz |
| προσανατολισμός: | Τύπος γωνίας άσκησης |

