Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ fakra hsd ] αγώνας 212 προϊόντα.
Σύνδεσμος FAKRA HSD Κώδικας Β Σύνδεσμος κοαξιώδους τύπου ευθείας για τοποθέτηση PCB
| Αριθμός θέσεων: | 4+2PIN |
|---|---|
| Κώδικας: | Β-κώδικας |
| Σύνθετη αντίσταση: | 100Ω |
FAKRA HSD Connector 4 πιν 90 βαθμών PCB Mount Right Angle Coaxial Connector
| Σύνθετη αντίσταση: | 100Ω |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | 4pin |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
FAKRA HSD LVDS 4+2Pin H κωδικός δεξιά γωνία συνδετήρα οχήματος GPS σήμα PCB
| Τύπος στερέωσης: | Πυροσβεστική συσκευή |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
| Περιοχή συχνοτήτων: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
Οι ομοαξονικοί τύποι σωστής γωνίας συνδετήρων καλωδίων FAKRA HSD LVDS 4Pin για το PCB τοποθετούν
| ΚΟΝΤΟΣ: | Β-κώδικας |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης: | Πυροσβεστική συσκευή |
| Αριθμός θέσεων: | 4Pin |
FAKRA HSD Connector Right Angle Type PCB Mount Για αυτοκίνητα
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
|---|---|
| Δραστηριακή τάση: | 60 Β RMS |
| Περιοχή συχνοτήτων: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
Αυτοκινητοβιομηχανία FAKRA HSD Connector H Code GPS σήμα για τοποθέτηση PCB
| Τάση εργασίας: | 60 Β RMS |
|---|---|
| Σύνθετη αντίσταση: | 100Ω |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40℃ σε +105℃ |
FAKRA HSD Connector Right Angle Type PCB Mount 4+2Pin Z Code Connector (Συνδετήρας HSD FAKRA)
| Κύκλοι ζευγαρώσεως: | ≥ 25 |
|---|---|
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
FAKRA HSD BMW Speed Data Cable HSD Wire για κάμερα Καλώδιο βίντεο
| Τύπος συνδέσμου: | HSD (δεδομένα υψηλής ταχύτητας) |
|---|---|
| Κλειδιά προϊόντος: | Διάταξη 1 |
| Διάρκεια: | Αίτημα του πελάτη |
Τα PCB σωστής γωνίας τοποθετούν το αυτοκίνητο χρώμα κώδικα Ζ Waterblue συνδετήρων HSD
| Αριθμός θέσεων: | 4+2PIN |
|---|---|
| Κώδικας: | Ζ-κώδικας |
| Χρώμα: | Χρώμα WaterBlue |
Αυτοκινητοβιομηχανία FAKRA HSD LVDS 4Pin High-speed Data Connector για αυτοκίνητο
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
| Κύκλοι ζευγαρώσεως: | ≥ 25 |

