Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ fakra hsd ] αγώνας 212 προϊόντα.
Ενιαία θύρα FAKRA Z συνδετήρας τύπου WaterBlue Color για οχήματα
| Τύπος συνδέσμου: | Συνδετήρας FAKRA |
|---|---|
| Αριθμός λιμένων: | Ενιαίο λιμάνι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C ~ +105°C |
Ο τύπος 4Pin λουριών hsd-χ καλωδίωσης LVDS στο τηλεοπτικό καλώδιο παραγωγής GVIF μπορεί να προσαρμοστεί
| Πιστοποιητικό: | Όλα τα είδη ηλεκτρονικής, εγχώριας συσκευής, αυτόματα προϊόντα |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων: | Καρφίτσα FAKRA HSD LVDS 4 |
| Εφαρμογή: | Αυτοκίνητο |
Σύνδεσμος HSD 4+4Pin Κατάλληλος για εφαρμογές κάμερας LVDS, USB και IEEE 1394
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης: | PCB/Panel τοποθετήστε |
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |
FAKRA ο ομοαξονικός PCB κώδικας τύπων Ε συνδετήρων ευθύς για το PCB τοποθετεί
| Τύπος συνδέσμου: | Συνδετήρας PCB FAKRA |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης: | Πυροσβεστική συσκευή |
| Αριθμός λιμένων: | Ενιαίο λιμάνι |
FAKRA RF PCB Connector Right Angle Type Single Port E Code Connector (Συνδέτης κυλινδρικού κυλινδρικού κυλινδρικού κυλινδρικού κυλινδρικού κυλινδρικού κυλινδρικού κυλινδρικού κυλινδρίου)
| Κωδικοποίηση / Χρώμα (Αυτοκίνητο): | Ε-κώδικας, πράσινο χρώμα |
|---|---|
| Αριθμός λιμένων: | Ενιαίος λιμένας |
| Σύνθετη αντίσταση: | 50Ω |
2X4Pin Blue C Code HSD PCB Connector για επικοινωνία στο όχημα
| Τύπος: | Συνδέτης 2X4Pin HSD |
|---|---|
| Κωδικός: | Γ-κώδικας, μπλε χρώμα |
| Διαμόρφωση καρφιτσών: | 2X4Pin για αξιόπιστες συνδέσεις |
Σύνδεσμος 2X4Pin Blue C Code HSD για προηγμένα συστήματα υποβοήθησης οδηγού
| Διαμόρφωση: | 2X4Pin |
|---|---|
| Χρώμα: | Μπλε |
| Εφαρμογή: | Μεταφορά δεδομένων υψηλής ταχύτητας |
2X4Pin Μπλε Χρώμα C Κωδικός HSD Συνδετήρας για Αυτοκινητοβιομηχανικές εφαρμογές
| Διαμόρφωση καρφιτσών: | 2X4Pin για αξιόπιστες συνδέσεις |
|---|---|
| Βασικό χαρακτηριστικό 4: | Αντίσταση 100 Ωμ |
| Συνδετήρας: | Κώδικας Γ, ευθύ, μπλε χρώμα |
Συνδέτης PCB FAKRA Συνδέτης PCB ευθείας για αυτοκίνητο GPS ραδιόφωνο
| Κατηγορία προϊόντων: | Συνδετήρας PCB FAKRA |
|---|---|
| Αντίσταση: | 100Ω |
| Αριθμός λιμένων: | Ενιαίο λιμάνι |
Συνδετήρας PCB FAKRA
| Τύπος συνδέσμου: | Συνδετήρας PCB FAKRA |
|---|---|
| Αριθμός λιμένων: | Ενιαίος λιμένας |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C ~ +105°C |

