Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ fakra hsd ] αγώνας 212 προϊόντα.
FAKRA HSD LVDS 4 Pin D Code PCB Mount Right Angle Type Connector (Συνδέτης τύπου δεξιάς γωνίας)
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |
|---|---|
| Κύκλοι ζευγαρώσεως: | ≥ 25 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
Αυτοκινητοβιομηχανία FAKRA HSD LVDS 4 Pin PCB Mount Right Angle Type Connector
| Αριθμός θέσεων: | 4 καρφίτσα |
|---|---|
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
FAKRA HSD συνδετήρας 4+2Pin Z κωδικός ευθείας μορφής συνδετήρας PCB Mount
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
|---|---|
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |
| προσανατολισμός: | Ευθύς τύπος |
FAKRA HSD 4+2 PIN 100Ω PCB Mount Coaxial Connector για οχήματα
| Χρώμα: | Άσπρο χρώμα |
|---|---|
| προσανατολισμός: | Ευθύς τύπος |
| Αριθμός θέσεων: | 4+2PIN |
FAKRA HSD Connector 4 Pin PCB Mount για την πίσω κάμερα της Benz Audi
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
|---|---|
| Σύνθετη αντίσταση: | 100Ω |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
ΦΑΚΡΑ HSD LVDS 4Pin PCB Mount 4 Συναντήρας Πινών Επικοινωνίας Για Ραδιοφώνημα Αυτοκινήτου
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης: | PCB/Panel τοποθετήστε |
| Αριθμός θέσεων: | 4 καρφίτσα |
FAKRA HSD Connector Για LVDS 4+2pin HSD Code D Plug PCB Mount Connector
| Περιοχή συχνοτήτων: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
|---|---|
| ΚΟΝΤΟΣ: | Δ-κώδικας |
| Χρώμα: | Καθαρό Violet/4004Color |
FAKRA HSD Connector Right Angle PCB Mount για εφαρμογές αυτοκινήτων
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
|---|---|
| Περιοχή συχνοτήτων: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
| Δραστηριακή τάση: | 60 Β RMS |
ΦΑΚΡΑ HSD Connector Right Angle Type για συνδέσεις κεραίας αυτοκινήτου
| Τύπος στερέωσης: | PCB/Panel τοποθετήστε |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
| Αριθμός θέσεων: | 4 καρφίτσα |
FAKRA HSD Automotive Connector 4+2 6Pin Vehicle LVDS Για τύπους τοποθέτησης PCB
| Αριθμός θέσεων: | 4+2PIN |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |

