Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ fakra hsd ] αγώνας 212 προϊόντα.
FAKRA HSD Connector 4+2PIN 90 βαθμών Plugs και Connector PCB Mount
| Αριθμός θέσεων: | 4+2PIN |
|---|---|
| Κώδικας: | Δ-κώδικας |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40℃ σε +105℃ |
Τα PCB FAKRA Γ τοποθετούν τον ομοαξονικό συνδετήρων ευθύ cOem λιμένων τύπων ενιαίο/το ODM
| Τύπος συνδέσμου: | Συνδετήρας PCB FAKRA |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C ~ +105°C |
| Αντίσταση: | 50Ω |
Αδιάβροχος ελαφρύς ανθεκτικός συνδετήρων Ζ Jack καλωδίων αυτοκινήτων FAKRA
| Σύνθετη αντίσταση: | 100Ω |
|---|---|
| Συχνότητα: | Συνεχές ρεύμα σε 2 Ghz |
| Αντίσταση μόνωσης: | ≥1000 MΩ |
Διπλός σταύλος καλωδίων επέκτασης κώδικα FAKRA βουλωμάτων Ζ με το συνδετήρα Waterblue
| Εφαρμογή: | Τηλεπληροφορική, πολυμέσα, infotainment, ΠΣΤ, ναυσιπλοΐα |
|---|---|
| Καρφίτσες: | 2Ρ |
| Ύφος σώματος συνδετήρων: | Κατ' ευθείαν |
4 καρφίτσα Γ στο καλώδιο της BMW HSD κώδικα Ζ, αρσενικό σημάτων HSD στο θηλυκό καλώδιο
| Ύφος μετατροπής: | HSD σε HSD |
|---|---|
| Σύνδεσμος 1: | Κώδικας Γ, μπλε χρώμα |
| Σύνδεσμος 2: | Κώδικας Ζ, χρώμα Waterblue |
Σταθερός κώδικας ένα σκοινί επέκτασης HSD LVDS, φορητές συνελεύσεις καλωδίων HSD
| Προσανατολισμός: | Κατ' ευθείαν |
|---|---|
| Τύπος: | Ομοαξονικός |
| Στερεώνοντας τύπος: | Ώθηση μέσα |
Θηλυκό κώδικα Ζ στη συνέλευση 4 καλωδίων HSL HSD καρφίτσα για το αυτόματο λουρί καλωδίων
| Τάση εργασίας: | 60 Β RMS |
|---|---|
| Φάσμα συχνότητας ανάλογα με τον τύπο καλωδίων: | Συνεχές ρεύμα σε 6 Ghz |
| Εφαρμογή: | Αυτοκίνητος |
Για πολλές χρήσεις κώδικας Ζ καλωδίων HSD LVDS στον τηλεοπτικό προσαρμοστή σκοινιού επέκτασης GVIF
| Στοιχείο: | Πλεξίδα Fakra Ζ |
|---|---|
| κώδικας: | Ζ-κώδικας, χρώμα WaterBlue |
| Συχνότητα: | DC~6GHz |
Συνδετήρας HSD PCB για την μεταφορά δεδομένων υψηλής ταχύτητας
| Τύπος συνδέσμου: | Συνδετήρας PCB HSD |
|---|---|
| Τύπος: | Ραδιοσυχνότητα Κοαξιώδης συνδετήρας |
| Κωδικοποίηση / Χρώμα (Αυτοκίνητο): | Κωδικός C, Μπλε |
FAKRA HSD Connector Straight PCB Mount για θέρμανση χώρου στάθμευσης αυτοκινήτων
| Τύπος στερέωσης: | Πυροσβεστική συσκευή |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | 4Pin |
| τάση λειτουργίας: | 60 Β RMS |

