Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ fakra hsd ] αγώνας 212 προϊόντα.
Αυτοκινητοβιομηχανία FAKRA HSD LVDS Connector 4+2Pin PCB Mount Για κάμερα LVDS
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | καρφίτσα 4+2 |
| Τύπος στερέωσης: | PCB/Panel τοποθετήστε |
Αυτοκίνητοι συνδετήρες LVDS IP67 FAKRA, συσκευή επίδειξης FAKRA αδιάβροχη
| Σύνθετη αντίσταση: | 100Ω |
|---|---|
| Συχνότητα: | Συνεχές ρεύμα σε 2 Ghz |
| Αντίσταση μόνωσης: | ≥1000 MΩ |
FAKRA HSD LVDS 4Pin 90 μοίρες PCB Mount Right Angle Coaxial Connector
| τάση λειτουργίας: | 60 Β RMS |
|---|---|
| Περιοχή συχνοτήτων: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
| ΚΟΝΤΟΣ: | Χ-κώδικας |
ΦΑΚΡΑ HSD LVDS 4+2Pin Σκληρή γωνία τύπου πίνακα Mount Through Hole D Code Plug
| Χρώμα: | Καθαρό Violet/4004Color |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | 4+2PIN |
| Σύνθετη αντίσταση: | 100Ω |
FAKRA HSD LVDS 4Pin Σύνδεσμος τοποθέτησης PCB/Πάνελ OEM&ODM Αποδοχή
| Τύπος στερέωσης: | PCB/Panel τοποθετήστε |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | 4pin |
| Σύνθετη αντίσταση: | 100Ω |
FAKRA HSD Connector OEM ODM Accept E-code Συνδετήρας κοακσιακού καλωδίου
| Αριθμός θέσεων: | 4pin |
|---|---|
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
| Σύνθετη αντίσταση: | 100Ω |
FAKRA HSD Connector 4Pin E Code Πράσινο χρώμα 90 μοίρες
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
|---|---|
| Σύνθετη αντίσταση: | 100Ω |
| Κώδικας: | Ε-κώδικας |
FAKRA HSD LVDS 4 PIN Connector Z-Code Καθαρός τύπος PCB Mount
| Τύπος στερέωσης: | Τα PCB τοποθετούν |
|---|---|
| Χρώμα: | Χρώμα WaterBlue |
| Αριθμός θέσεων: | 4pin |
FAKRA HSD Connector Coaxial Right Angle Τύπος PCB Mount Για BMW
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | 4+2Pin |
| Περιοχή συχνοτήτων: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
Ο αυτοκίνητος κώδικας συνδετήρων Γ σωστής γωνίας διπλός HSD για το PCB τοποθετεί
| Κωδικοποίηση / Χρώμα (Αυτοκίνητο): | Κωδικός C, Μπλε |
|---|---|
| Σχέδιο κατοικίας: | Διπλό. |
| Τύπος στερέωσης: | Τα PCB τοποθετούν/επιτροπή τοποθετούν |

