Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ fakra hsd ] αγώνας 212 προϊόντα.
Συνέλευση ο θηλυκός Jack καλωδίων κώδικα HSD FAKRA Χ σε Fakra Ζ ο αρσενικός Jack
| Αριθμό μοντέλου: | Συνδετήρας και καλώδιο HSD |
|---|---|
| Συχνότητα: | DC~6GHz |
| Προσανατολισμός: | Κατ' ευθείαν/σωστή γωνία |
FAKRA HSD LVDS 4Pin συνδετήρας για αυτοκίνητο ραδιοελεγχόμενη θέρμανση στάθμευσης
| Χρώμα: | Καθαρό Violet/4004Color |
|---|---|
| Αντίσταση: | 100Ω |
| Τύπος στερέωσης: | Πυροσβεστική συσκευή |
FAKRA HSD LVDS 4Pin Connector -40°C έως +105°C OEM ODM Αποδεκτό
| Τάση εργασίας: | 60 Β RMS |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | 4pin |
| Τύπος στερέωσης: | Τα PCB τοποθετούν |
FAKRA HSD Connector Automotive Plug Δεξιά γωνία Κώδικας A 4Pin PCB Mount
| Τύπος στερέωσης: | Πυροσβεστική συσκευή |
|---|---|
| MOQ: | 20PCS |
| Κωδικός: | Α-κώδικας |
FAKRA HSD Connector Right Angle Type PCB Mount RF Connector για ραδιοφώνημα αυτοκινήτου
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
|---|---|
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |
| Τύπος στερέωσης: | PCB/Panel τοποθετήστε |
FAKRA HSD LVDS 4Pin PCB Mount RF Connector για τη μετάδοση σήματος GSM οχήματος
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | 4 καρφίτσα |
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
FAKRA HSD Connector 4-Cole PCB Mount Straight Automotive Signal Connector (Συνδετήρας σήματος αυτοκινήτου με επένδυση σε PCB)
| προσανατολισμός: | Ευθύς τύπος |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης: | Τα PCB τοποθετούν |
| Χρώμα: | Άσπρο χρώμα |
FAKRA HSD LVDS 4Pin Coaxial Connector OEM&ODM Αποδέχεται για αυτοκινητοβιομηχανία
| Σύνθετη αντίσταση: | 100Ω |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης: | PCB/Panel τοποθετήστε |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40℃ σε +105℃ |
Οχηματικό FAKRA HSD LVDS 4Pin E-Code συνδετήρας δεξιάς γωνίας
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40℃ σε +105℃ |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | 4pin |
| Τάση εργασίας: | 60 Β RMS |
Συνδέτης FAKRA HSD 100Ω PCB Mount 4+2 Συνδέτης Πινών Επικοινωνίας για Ραδιοφώνημα Αυτοκινήτου
| Σύνθετη αντίσταση: | 100Ω |
|---|---|
| Λειτουργούσα θερμοκρασία: | -40℃ σε +105℃ |
| Χρώμα: | πράσινο χρώμα |

