Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ fakra hsd ] αγώνας 212 προϊόντα.
Σταθερός ελαφρύς κώδικας Ζ καλωδίων HSD FAKRA LVDS στο Χ για το βίντεο
| Τύπος συνδετήρων: | HSD 4P Jack |
|---|---|
| Σύνδεσμος 1: | Κώδικας Ζ, χρώμα Waterblue |
| Σύνδεσμος 2: | Κώδικας Χ, ιώδες χρώμα της Heather |
Ανθεκτικό καλώδιο κώδικα FAKRA LVDS Χ, γκρίζο ΜΊΝΙ Β USB HSD LVDS καλώδιο χρώματος
| Ύφος μετατροπής: | HSD σε USB |
|---|---|
| Συνδετήρας HSD: | HSD 4P Jack, κώδικας Χ |
| Συνδετήρας USB: | ΜΊΝΙ-Β USB |
Ανθεκτικός ραδιο συνδετήρας FAKRA Δ που στεγάζει 4+2 στοιχεία υψηλής ταχύτητας καρφιτσών για το αυτοκίνητο
| Τύπος: | Συνδετήρας καλωδίων στοιχείων υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| κώδικας: | Δ-κώδικας |
| Καρφίτσα: | 4+2PIN |
Πρακτικός συνδετήρας κώδικα FAKRA Δ συνελεύσεων καλωδίων καλωδίων HSD στο ΜΊΝΙ Β USB
| Ύφος μετατροπής: | HSD σε USB |
|---|---|
| Συνδετήρας HSD: | HSD 4P Jack, κώδικας Δ |
| Συνδετήρας USB: | ΜΊΝΙ-Β USB |
Z Code To FAKRA USB Cable 4 Pins Brass Contact Multipurpose High Speed
| Σύνθετη αντίσταση: | 100Ω |
|---|---|
| Επαφή: | Ορείχαλκος |
| Τάση εργασίας: | 335V r.m.s στη θάλασσα - επίπεδο |
Ραδιοφωνικά δεδομένα υψηλής ταχύτητας 4+4Pin FAKRA HSD Κωδικός συνδετήρα A Τύπος ορθής γωνίας
| Τύπος συνδέσμου: | HSD 4+4P Jack |
|---|---|
| Σύνδεσμος 2: | Κωδικοποιήστε το Α, μαύρο χρώμα |
| Συχνότητα: | Υψηλή |
Για πολλές χρήσεις ευθύς τύπος FAKRA Ζ, πολυ σκηνή LVDS FAKRA 4+2 ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ
| Τύπος: | Καρφίτσα Fakra HSD LVDS 4+2 |
|---|---|
| Τύπος συνδετήρων: | Κατ' ευθείαν |
| κώδικας: | Ζ-κώδικας, χρώμα WaterBlue |
Φορητή ελαφριά καρφίτσα 4+2 συνδετήρων τύπων FAKRA Ζ για αυτοκίνητο
| Τύπος: | Καρφίτσα Fakra HSD LVDS 4+2 |
|---|---|
| Τύπος συνδετήρων: | PCB/Panel τοποθετήστε |
| κώδικας: | Ζ-κώδικας, χρώμα WaterBlue |
Αυτοκίνητος κώδικας καλωδίων Ζ επέκτασης 4 καρφιτσών HSD για την τηλεοπτική διεπαφή αυτοκινήτων
| Όνομα προϊόντων: | Καλώδιο FAKRA HSD |
|---|---|
| Προσανατολισμός: | Κατ' ευθείαν |
| Σύνθετη αντίσταση: | 100Ω |
4+4Pin δεξιά γωνία Fakra HSD σύνδεσμος - Κώδικας Α για την ηλεκτρονική αυτοκινήτου
| Τύπος συνδέσμου: | HSD 4+4P Jack |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο γραφίτη / 9011 |
| Αντίσταση: | 100Ω |

