Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ fakra hsd ] αγώνας 212 προϊόντα.
Καθαρός τύπος FAKRA HSD Συνδετήρας PCB Mount για αυτοκίνητα Ψηφιακά Ηλεκτρονικά Πληροφορικής και Ψυχαγωγίας
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
|---|---|
| προσανατολισμός: | Ευθύς τύπος |
| Αριθμός θέσεων: | 4+2Pin |
Υδροχλωρό χρώμα FAKRA HSD LVDS σύνδεσμος 4+2Pin Z κωδικός για κάμερα LVDS
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης: | Πυροσβεστική συσκευή |
| Αριθμός θέσεων: | 4+2Pin |
Συνδετήρας 4+2 PCB FAKRA HSD θηλυκό κώδικα Ζ ασφαλείας για αυτοκίνητο
| Σύνθετη αντίσταση: | 100Ω |
|---|---|
| Συχνότητα: | Συνεχές ρεύμα σε 6 Ghz |
| Αντίσταση μόνωσης: | ≥1000 MΩ |
Ανθεκτικό ομοαξονικό καλώδιο καρφιτσών FAKRA HSD LVDS 4, ευθύ θηλυκό HSD στο αρσενικό καλώδιο
| Όνομα προϊόντων: | Καλώδιο HSD |
|---|---|
| Μηχανισμός συζεύξεων: | Ώθηση- |
| Σειρά θερμοκρασίας: | −40°C σε +105°C |
FAKRA HSD LVDS 4 Pin Connector C Code Καθαρός τύπος για αυτοκίνητο GPS ραδιόφωνο
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης: | Πυροσβεστική συσκευή |
| Αριθμός θέσεων: | 4Pin |
Αυτοκίνητη συνέλευση 4 καλωδίων FAKRA HSD κώδικας Δ καρφιτσών στο συνδετήρα κώδικα Κ
| Φάσμα συχνότητας: | Συνεχές ρεύμα - 2 Ghz |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αυτοκίνητος |
| Στερεώνοντας τύπος: | Ώθηση μέσα |
Πρακτικό αρσενικό κώδικα καλωδίων Ζ FAKRA HSD στο θηλυκό κώδικα Ε για αυτοκίνητο
| Όνομα προϊόντων: | Αυτοκίνητο καλώδιο συνδετήρων δύναμης |
|---|---|
| Προσανατολισμός: | Κατ' ευθείαν |
| Μηχανισμός συζεύξεων: | Ώθηση- |
Δικαίωμα γωνίας FAKRA HSD LVDS συνδετήρα PCB Mount για θέρμανση χώρου στάθμευσης αυτοκινήτων
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
|---|---|
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |
| Τύπος στερέωσης: | Πυροσβεστική συσκευή |
Ομοαξονικοί 90 βουλώματα και συνδετήρας βαθμού ODM FAKRA HSD LVDS 4Pin 100ohm cOem
| προσανατολισμός: | Σωστή γωνία |
|---|---|
| Κώδικας: | Γ-κώδικας |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία: | -40℃ σε +105℃ |
FAKRA HSD Connector Τύπος δεξιάς γωνίας για τηλεματική ή πλοήγηση GPS
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
|---|---|
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
| Κύκλοι ζευγαρώματος: | ≥ 25 |

